sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 10 Ağustos 2023

1 Eylül'de Vizyona Girecek Yeni Komedi Filmi "Ölümüne Aşk"tan Fragman!

Okan Ege Ergüven'in yönettiği, Murat Akkoyunlu ve Fulya Zenginer'in başrollerini paylaştığı yeni komedi filmi Ölümüne Aşk'ın fragmanı izleyiciyle buluştu.

Okan Ege Ergüven ve Soysal Demir'in senaryosunu birlikte yazdığı film, uzun yıllardır bir ailenin yanında bahçıvanlık yapan Tahsin ve aynı evde beş aydır hizmetçi olarak çalışan Ayperi'nin hikayesini anlatıyor. Tahsin, güzel Ayperi'ye gönlünü kaptırır fakat aşkını itiraf etmekte zorlanır. Ailenin tatile gitmesiyle Tahsin için aradığı fırsat ayağına gelir ancak evin haylaz oğlu Timuçin'in aniden arkadaşlarıyla eve gelmesiyle tüm plan değiştirir. Ancak olaylar, Ayperi'nin yanlışlıkla elmaların üstüne fare zehri dökmesiyle kontrolden çıkar. Artık Ayperi ve Tahsin, 5 kişinin ölümünden sorumlu birer katil olmuşlardır.

Beklentilerin dışında gelişen olaylarla dolu Ölümüne Aşk filminde Murat Akkoyunlu ve Fulya Zenginer'e Ayten Uncuoğlu, Ali Suat Sungur, Tuncay Beyazıt, Aslı Altaylar, Bülent Çolak, Kaan Yılmaz, Hakan Dost Elver gibi sevilen isimler eşlik edecek. Ölümüne Aşk, 1 Eylül'de sinemalarda!

Fragman


Kübra Karasu