sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 18 Ağustos 2023

18 Ağustos 2023 Cuma Günü Vizyona Giren 11 Yeni Film: Blue Beetle, Suna...

Bugün sinemalarda 11 yeni film gösterime girdi.

1. Blue Beetle


Tür: Aksiyon/Macera
Dağıtım Şirketi: TME Films

Blue Beetle, DC Comics karakteri Jaime Reyes / Blue Beetle'ın hikayesini izleyiciyle buluşturuyor. Üniversiteden yeni mezun genç Jaime Reyes’in uzaylı bir gübre böceği bulmasıyla bir süper kahramana dönüşür.

2. Suna


Tür: Dram
Dağıtım Şirketi: Başka Sinema

Birçok festivalde de izleyiciyle buluşan filmin yönetmenliğini Çiğdem Sezgin üstlendi. Film ellili yaşlarında olan Suna'nın hikayesini izleyiciyle buluşturuyor. Suna, erkek egemen bir dünyada geçimini temizlikçilik ve hasta bakıcılığı yaparak sürdürürken, imam nikahıyla evlendirildiği Veysel'le bir köye taşınır. Kocasının her ihtiyacını karşılayan fakat aynı yatağı paylaşmak istemeyen Suna, psikolojik sorunlar yaşayarak gizlice içki içmeye başlar.

3. The Collective (Suikastçılar)


Tür: Aksiyon 
Dağıtım Şirketi: CJ ENM

Film, suikastçı teşkilatına üye olan genç bir adamın kendisini ilk görevinde tehlikeli bir insan kaçakçıları grubunun izini sürerken bulmasını konu alıyor.

4. Carmen 


Tür: Müzikal/Dram
Dağıtım Şirketi: Bir Film

Avustralya ve Fransa ortak yapımı Carmen, annesinin vahşice öldürülmesinin ardından Meksika çölündeki evinden kaçmak zorunda kalan genç ve son derece bağımsız bir kadının yaşadıklarını izleyiciyle buluşturacak.

5. Lie With Me (Bırak Artık Şu Yalanlarını)


Tür: Dram
Dağıtım Şirketi: Başka Sinema

Film, ünlü bir konyak markasının 200. yıldönümü için marka elçisi olan Stéphane Belcourt'un memleketine döndüğünde ilk aşkının oğlu Lucas ile karşılaşmasıyla yaşananları konu alıyor.

6. Kaçak Avcılar Tür: Aile
Dağıtım Şirketi: MC Film

Film, ormanda kamp yapan bir ailenin çocuklarını kaybetmesi ardından çocukların hem ailelerini bulmaya çalışırken hem de ormana gelen kaçak avcılarla başa çıkmak zorunda kalmasını konu alıyor.

7. The Everlasting Story (Büyülü Kahramanlar: Büyük Macera)


Tür: Macera/Animasyon
Dağıtım Şirketi: Özen Film

Film, barışın hakim olduğu Mucizeler Krallığı'nı tehdit eden buz canavarı ve onun hizmetkârı Beyaz Gölge'ye karşı mücadele eden cesur bir savaşçının hikayesini anlatıyor.

8. Rally Road Racers (Kahraman Yarışçılar)


Tür: Komedi/Animasyon
Dağıtım Şirketi: CGV Mars D.

Film, en büyük hayali başarılı bir yarışçı olmak olan pigme lemur Zhi'nin hikayesini anlatıyor.

9. Havas İlm-i Cin


Tür: Korku
Dağıtım Şirketi: CJ ENM

Filmde Ali, geceleyin paranormal olaylar ve kabuslar nedeniyle panik içinde uyanırken, bu olaylar nişanlısı Sinem'i de etkilemesi sonrası yaşananları konu alıyor.

10. Quicksand (Bataklık)


Tür: Gerilim
Dağıtım Şirketi: Bir Film

Bataklıki Kolombiya'da ki bir ormanda yürüyüş yaparlarken bataklıkta mahsur kalan sorunlu bir karı kocanın hikayesi konu alıyor.

11. İfrit-i Musallat


Tür: Korku
Dağıtım Şirketi: CGV Mars D.

Film, yeni evli çift olan Eray ve Asiye'nin tatil için gittikleri bir otelde başlarından geçen korku dolu olayları konu alıyor.

Kübra KarasuKAPAT

KAPAT