logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 10 Eylül 2021

Açelya Topaloğlu & Sergen Deveci’li “Nalan” Filminin Afişi Yayınlandı!

Fatih Mutlu’nun yönetmen koltuğunda oturup senaryosunu kaleme aldığı komedi filmi Nalan’ın afişi bugün yayınlandı. Merakla beklenen yapımın başrollerini sevilen isimler Açelya Topaloğlu ve Sergen Deveci paylaşıyor. Filmin yapımcılığını Ertuğrul Fındık üstlenirken, ortak yapımcılığını ise Eren Dişli üstlendi.Yapımcı Ertuğrul Fındık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Nalan filminin son çekim gününü tamamladıklarını Temmuz ayında açıklamıştı. Two Yapım imzalı Nalan filminde Açelya Topaloğlu ve Sergen Deveci’ye; Berna Koraltürk, Bülent Alkış, Bahtiyar Engin, Birsen Dürülü, Taha Ünal ve Hünkar Nihal Konar eşlik etti.

Sergen Deveci film ile ilgili bugün yaptığı paylaşıma, "Zamanı geri getiremiyorsanız zamanın içine girin gibi bir söz muhtemelen yok ama bu film için bir seferlik herkes varmış gibi davranabilir.
Çalıştığımız süre çok eğlenceliydi desem hiçbiriniz o anlarda olmadığı için çok eğlenceli gelmeyebilir ama filmin karelerine sıkıştığına eminim. Nalan filmi yakında sinemalarda." notunu düştü.Filmin vizyon tarihinin yakında açıklanması bekleniyor.

Nalan Filminin Konusu Nedir?

Sabah programlarının reyting rekortmeni sunucusu Nalan Kazak, bir kaza sonrası 2 yıl ara verdiği programına yeniden başlayacaktır. Bu ilk programa, Nalan’ın eski sevgilisi rapçi Talat da katılmaktadır. Fakat canlı yayın başladıktan kısa bir süre sonra Nalan’da büyük bir gariplik belirir. Başarılı sunucu, soru sorulduğunda farkında olmadan düşündüğünün tersini söyleyen biri olur. Canlı yayında yaşanan bu krizden sonra kanaldan kovulan ve halk nazarında itibarı sıfırlanan Nalan, içinde bulunduğu tuhaf durumdan kurtulmak için Talat’ın yanı sıra ekip arkadaşları yönetmen Ece, doktor Dündar, din alimi İsa, aşçı Meral, YouTuber Sarper ve oyuncu Filiz’in desteğine ihtiyaç duyacaktır.