sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 21 Ağustos 2023

David Harbour'dan Açıklama: Marvel'ın "Thunderbolts" Filmi Ertelendi mi?

Ünlü aktör David Harbour, yaklaşan Marvel filmi Thunderbolts hakkında yeni detaylar paylaştı.

David Harbour, merakla beklenen yeni Marvel filminde Sovyet süper askeri Red Guardian karakterini yeniden canlandıracak. Thunderbolts için yazarlar grevinin başladığı dönemde çekimlere başlanması planlanıyordu. Ancak Marvel, grev nedeniyle filmin çekimlerine başlamadı. Stüdyo, senaryolarını anında yeniden yazabilme esnekliğine sahip olmayı tercih ediyor ve yazarların grevde olduğu böyle bir dönemde bu mümkün değil. 

Katıldığı bir programda konuşan Stranger Things yıldızı, Thunderbolts'un ertelendiğini doğruladı. Harbour, "Evet, sanırım başlamak üzereydik, ancak bazı şeyleri değiştirme fırsatı istediler. Marvel'ın harika olan yanı, büyük prodüksiyonları bile yeniden çalışmaları. 'Black Widow' filminin tamamıyla üçüncü bölümü çekim sırasında yeniden işlendi. Bu inanılmaz. Sadece bu özgürlüğü istiyorlar." açıklamasını yaptı.

Harbour ayrıca Thunderbolts'un senaryosunu överek Red Guardian karakterinin kişiliğini daha da keşfetme ve Florence Pugh ile bir kez daha çalışma heyecanını dile getirdi. Pugh, Marvel Sinematik Evreni'nde Yelena Belova karakterini canlandırıyor.

Kübra Karasu