logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 13 Eylül 2021

David O. Russell'ın Yıldızlarla Dolu Gizemli Yeni Filminin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

David O'Russell'in bir sonraki filmi hakkında neredeyse her şey gizli tutuluyordu. Fakat bugün filmin bir vizyon tarihi aldığı duyuruldu.

David O'Russell, geçtiğimiz Mart ayında çekimlerini tamamladığı filmin detaylarını saklamaya devam ediyor. Ancak, kameranın her iki tarafında bir araya gelen yetenekli kadroya bakıldığında filmin potansiyelini anlamak zor olmuyor. Merakla beklenen yapımda yıldız oyuncu Christian Bale başrolde yer alırken, görüntü yönetmenliğini üç kez Oscar ödüllü Emmanuel Lubezki üstlendi.

 

Filmde Christian Bale, Rami Malek, Robert De Niro'nun yanı sıra; Oscar adayları Margot Robbie ve Michael Shannon, Altın Küre ödüllü Anya Taylor-Joy, Altın Küre adayı John David Washington, dört Emmy ödüllü Chris Rock, Zoe Saldana, Mike Myers, Timothy Olyphant, Andrea Riseborough, Matthias Schoenaerts, Alessandro Nivola, Leland Orser, eski profesyonel hokey oyuncusu Sean Avery ve on bir Grammy kazanan Taylor Swift de yer alıyor.

2004'teki I Heart Huckabees'in ardından altı yıllık yönetmenlik sürgününe son verdikten sonra Russell, sektördeki en beğenilen yazar/yönetmenlerden biri haline geldi. Şimdiye kadar toplam 26 Akademi Ödülü adaylığı elde etti. 

David O'Russell'ın gizemli filminin çıkış tarihi 4 Kasım 2022 olarak duyuruldu. Filmin şimdiden, 2023 ödül sezonunda birçok kategoride aday olması bekleniyor.