sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 11 Ağustos 2023

DC Stüdyoları'nda "Wonder Woman 3" Tartışması

Collider'e yakın kaynaklara göre, DC Stüdyoları'nda Wonder Woman 3'ün geliştirilmeye başlanmadığı açıklandı.

Gal Gadot son röportajlarında DC Stüdyo Başkanları James Gunn ve Peter Safran ile proje üzerine çalışmaya başladığını duyurmuştu. Fakat yeni haberler bu bilgiyle çelişiyor. Ayrıca, Gunn ve Safran'ın Max'te yayınlanacak bir öncül dizi olan Paradise Lost dışında bir Wonder Woman projesi için planları bulunmadıkları da açıklandı.

Gal Gadot yeni açıklamalarında, "James Gunn ve Peter Safran ile bir toplantıya davet edildim. Bana, 'En iyi ellerdesin. Seninle Wonder Woman 3'ü geliştireceğiz. Seni Wonder Woman olarak seviyoruz - endişelenecek bir şeyin yok.' dediler. Zaman gösterecek." ifadelerini kullanmıştı. Fakat şuanda Wonder Woman da geleceği belirsizleşen DC karakterlerinden biri haline geldi.

Collider'ın kaynakları doğrulandı ve Variety'nin bu konudaki sonraki haberleriyle de örtüşüyor ve stüdyo sözcüsü Safran ve Gunn'ın Gadot ile olan etkileşimleri hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Ayrıca DC'nin geliştirilmekte olan yeniden başlatma sürecine giren filmlerinin durumu da belirsiz.

Jason Momoa da DC Stüdyoları'ndan yüksek bir moral ve umutla ayrıldığı bildirilmişti. Aquaman ve Kayıp Krallık'ın yaklaşan lansmanı öncesinde aktör, Instagram hesabında Warner Bros. ve DC yöneticileriyle bir toplantı yaptığını ve yakın gelecekte heyecan verici haberlerin geleceğini duyurdu. Hangi bilgiyi aldığını belirtmedi, ancak James Gunn, Peter Safran ve Warner Bros. Discovery CEO'su David Zaslav'a teşekkürlerini iletti. Gadot'un durumunda olduğu gibi o da yanılmış olabilir. Çünkü benzer bir durum Henry Cavill cephesinde de yaşandı. Önce Cavill ile yeniden Superman filmi çekileceği söylendi fakat sonrasında yeni Superman filminin karakterin daha genç olduğu dönemlerde geçeceği için Cavill'ın oynayamacağı açıklandı.

Kübra KarasuKAPAT

KAPAT