sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 16 Ağustos 2023

Denzel Washington Başrollü "The Equalizer 3"den Yeni Afiş!

Denzel Washington'ın ekranlarda son kez Robert McCall izleyiciyle buluşacağı The Equalizer 3 filminden yeni afiş yayınlandı.

Yıllarca hayranlarına nefes kesen aksiyon sahneleriyle eşsiz anlar yaşatan Denzel Washington ve yönetmen Antonie Fuqua, The Equalizer serisini tamamlamak için son kez bir araya geliyor. IMAX'in hazırladığı yeni posterle, McCall'ın yeni rotası olarak İtalya'yı belirlendiğini görebiliyoruz. Posterde, parmakları birleşmiş ve bize doğru bakarak sandalyede oturan McCall yer alıyor.

The Equalizer 3'den Neler Bekleniyor?

Son on yıl içerisinde Washington ve Fuqua, iki aksiyon dolu The Equalizer filmiyle izleyici karşısına geçti. Seri, gizemli bir geçmişi ve ölümcül içgüdüsü olan emekli bir ABD denizcisi ve eski DIA görevlisi olan Robert McCall'ı konu alıyor. McCall, sevdiklerinin güvenliği söz konusu olduğunda kendi adaletini uygulamaktan çekinmeyen bir karakter. Yeni film, karakterin aksiyonunu iki katına hazırlamaya çalışıyor. Fuqua, yaklaşan filmde McCall'ın zihninin biraz daha karanlık olacağını belirtti ve "Işığa geri dönmek için bir yol bulmalı" diye devam etti. The Equalizer 3, sevilen suikastçının kaos dolu geçmişinden uzaklaşmaya çalıştığı için İtalya'da başlayacak. Burada genç bir anne-kızla arkadaş olacak. Ancak bu ikili mafya tarafından tehdit edildiğinde McCall onları korumak zorunda kalacak.

Serinin Son Halkası: The Equalizer 3

The Equalizer 3, serinin son filmi olacak ve yönetmen de bu bilgiyi doğruladı. Bu nedenle The Equalizer 3'nin, hayranları memnun edecek ve McCall'ın uzun yolculuğuna yakışır bir veda olması bekleniyor. Washington'ın yanı sıra filmin kadrosunda, Dakota Fanning, David Denman, Sonia Ben Ammar, Remo Girone, Eugenio Mastrandrea, Andrea Scarduzio ve Salvatore Ruocco gibi isimler de yer alıyor. Fuqua'nın uzun süredir birlikte çalıştığı senarist Richard Wenk, seriyi sonlandırmak için geri dönüyor. 

The Equalizer 3, 1 Eylül'de sinemalarda olacak. 

Afiş

Kübra Karasu