sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 17 Nisan 2024

Dwayne Johnson, MMA Yıldızının Hayatını Anlatacak "The Smashing Machine" Filminin Başrolünde!

Dwayne Johnson, WWE'ye dönüşünün ardından MMA biyografisi "The Smashing Machine" üzerinde çalışmaya başladığını bu hafta açıkladı.

WrestleMania 40, "The Rock" (Dwayne Johnson) ve diğer eski güreşçilerin ringe dönüşü sayesinde büyük bir başarı elde etti. İzlenme oranları, sosyal medya etkileşimi ve canlı katılım, WWE WrestleMania için yeni rekorlar kırdı. Şimdi ise Johnson, bir MMA yıldızı olan Mark Kerr'in çalkantılı hikayesini sinemaya taşımaya hazırlanıyor. "The Smashing Machine" olarak isimlendirilen yeni film, eski Ultimate Fighting Championship (UFC) Şampiyonu Mark Kerr'in hikayesini anlatacak. Johnson filmde şöhretinin zirvesinde opioid bağımlılığıyla mücadele eden Kerr karakterini canlandıracak. Johnson ayrıca, UFC ve WWE'yi bünyesinde barındıran TKO Holding Group'un yönetim kurulu üyesi.

Film, 2002 yapımı aynı adlı belgeselden uyarlanacak. Kerr'in MMA kariyerinin zirvesindeyken ağrı kesicilere bağımlı olduğu dönemleri ve Dawn Staples adlı alkol bağımlısı kız arkadaşıyla olan çalkantılı ilişkisini konu alacak. Emily Blunt'ın Johnson'ın karşısında Dawn Staples rolünde yer alacağı söylentiler arasında. Film, Benny Safdie tarafından Kerr ile birlikte yazıldı ve Safdie tarafından yönetilecek. 

Kübra Karasu