sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 03 Nisan 2024

Florence Pugh ve Andrew Garfield "We Live in Time" Filminde Başrolleri Paylaşacak

Bu sonbaharda vizyona girmesi beklenen yeni aşk hikayesi "We Live in Time"da Florence Pugh ve Andrew Garfield başrolü paylaşacak.

John Crowley tarafından yönetilen romantik film, Garfield ve Pugh tarafından canlandırılan iki karakter etrafında dönecek. Hikaye, hayatını yeniden düzenlemeye çalışan yeni boşanmış Tobias (Garfield) ve beklenmedik bir şekilde hayatının yönünü değiştiren zeki bir şef Almut (Pugh) ile tanışmasını konu alacak. Film, karakterlerin aşık olmalarını ve bir aile kurmaya başlamalarını izleyecek. Deadline, filmi komik, derinden etkileyici ve sürükleyici bir aşk hikayesi olarak tanımlıyor. Görünüşe göre, filmde romantizmin yanı sıra komedi ve dram unsurları da olacak.2023 Mart'ında Garfield ve Florence'in filmde başrol oynamak için görüşmelerde oldukları belirtilmiş, ancak hiçbir şey kesinleşmemişti. İkili, 95. Akademi Ödülleri'nde birlikte bir ödül sunduktan kısa bir süre sonra, oyuncu kadrosu duyuruldu.

Senaryo, drama serisi Wanderlust'ı yaratarak tanınan ödüllü senarist Nick Payne tarafından yazıldı. Yapımcılar arasında Leah Clarke, Adam Ackland ve Guy Heeley bulunuyor. Ayrıca, Benedict Cumberbatch de SunnyMarch çatısı altında yapımcı olarak duyuruldu. Film çekimleri geçen yıl Londra'da yapıldı.

Kübra Karasu