sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 04 Nisan 2024

"Godzilla ve Kong" Kapadokya'da: Titanların Destansı Savaşı Devam Ediyor!

Sinema dünyasının devleri Godzilla ve Kong, bu kez eşsiz güzellikteki Kapadokya'da karşı karşıya geldi.

"Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk" filminin merakla beklenen yeni tanıtım videosu, "Godzilla ve Kong Kapadokya'da!" başlığıyla yayınlandı ve ikonik karakterlerin Türkiye'nin büyüleyici doğal harikalarından biri olan Kapadokya'da nasıl bir maceraya atılacaklarını gözler önüne serdi.

Yeni film hakkında hikaye açısından çok fazla şey açığa çıkmasa da, 2021'deki "Godzilla vs. Kong" gibi, bu iki dev canavarın ortak bir düşmanla savaşmak için bir kez daha güçlerini birleştireceği biliniyor. Filmin yönetmen koltuğunda bir kez daha Adam Wingard oturuyor. Filmin başrollerini Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Dan Stevens, Kaylee Hottle, Alex Ferns ve Fala Chen paylaşıyor.

"Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk"un senaryosunu Terry Rossio (Godzilla vs. Kong, Karayip Korsanları serisi), Simon Barrett ve Jeremy Slater (Moon Knight) kaleme aldı. Yönetmen Wingard yeni filmde bir kez daha görüntü yönetmeni Ben Seresin (Godzilla vs. Kong, World War Z), yapım tasarımcısı Tom Hammock (Godzilla vs. Kong, X, The Guest), kurgucu Josh Schaeffer (Godzilla vs. Kong, Molly's Game), kostüm tasarımcısı Emily Seresin’le iş birliği yapıyor. 

Godzilla x Kong: The New Empire, yarın (5 Nisan) sinemalarda vizyona girecek.

Trailer

Kübra Karasu