logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 20 Eylül 2021

Halloween Kills'den Yeni Videolar: Kyle Richards'ın Yıllar Sonra Lindsey Wallace Olarak Dönüşü

İki yeni Halloween Kills TV reklamı, Kyle Richards'ın karakteri Lindsey Wallace'ın dönüşüne odaklanıyor. Richards, The Real Housewives ile tanınsa da 1978'de henüz dokuz yaşındayken Halloween'da rol almıştı. Ünlü oyuncu, Michael Myers'ın Haddonfield'ı terörize ettiği gece Laurie Strode'un (Jamie Lee Curtis) bakıcılık yaptığı iki çocuktan biri olan Lindsey Wallace'ı canlandırdı.

Kyle Richards yıllar sonra Halloween Kills'de yeniden karşımıza çıkacak fakat filmde ne kadar büyük bir rolü olacağı bilinmiyor. Michael Myers bugün bir korku ikonu olarak kabul ediliyor. David Gordon Green'in 2018 Halloween'ı orijinalinden bu yana en iyi devam filmi olarak kabul ediliyor. Devam filminin diğer devam filmlerinden daha başarılı olmasının birkaç nedeni var ancak Curtis ve Carpenter'ın yeniden ekipte yer alması en önemli noktalardan biri. Curtis, 2018'in Halloween'ında başrolde de yer aldı ve film Carpenter'ın orijinal klasiğine övgüden daha fazlasını içeriyordu. Halloween Kills, Richards'ı Lindsey Wallace olarak geri getirerek bu geleneğe devam ediyor.



Halloween Kills için yayınlanan iki yeni TV reklamı Lindsey Wallace karakterine şimdiye kadarki en iyi bakışı sağlıyor. Genişletilmiş TV reklamı, Lindsey'nin gece geç saatlerde salıncakta oynayan bir grup çocukla diyaloğunu gösteriyor. Çocuklar ona maskeli bir adam olduğunu ve onlarla saklambaç oynamaya çalıştığını söylemelerinin ardından Lindsey onlara kaçmalarını söyler. Michael ise her iki videoda da Lindsey'e saldırıyor. Lindsey'in Michael'ı gördüğünde verdiği tepki göz önüne alındığında, katili 40 yıl sonra ilk kez görmüş olabilir. Genellikle, Michael'a bu kadar yaklaşanlar hayatta kalamazlar, bu yüzden başka biri müdahale etmedikçe Lindsey'nin bu tartışmadan kurtulması imkansız gibi görünüyor.

Halloween Kills, bu kez Brian Andrews yerine Anthony Michael Hall olarak oynanan Tommy Doyle'un dönüşünü de izleyiciyle buluşturacak. Tommy, kalabalığı Michael'a karşı toplayarak önemli bir role sahip gibi görünüyor. Geçmiş fragmanlar, Lindsey'nin filmin sonunda Tommy ve Nurse Marion Chambers ile ekranda yeniden bir araya geleceğini göstermişti.

Serinin eski aktörlerinin/karakterlerinin geri döndüğünü görmek filmin hayranları için büyük bir öneme sahip. Lindsey ve Tommy orijinal filmde önemli roller oynadılar, bu yüzden bunca yıldan sonra Michael Myers'ın saldırısıyla nasıl başa çıktıklarını görmek herkes için ilginç olacak.

Halloween Kills, Türkiye'de 15 Ekim'de sinemalarda izleyiciyle buluşacak.



Kübra Karasu