sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 26 Nisan 2024

Josh Brolin ve Julia Garner Korku Filmi "Weapons"ın Başrolünde!

Hollywood'un hızla yükselen yıldızlarından Julia Garner, "Barbarian" filmiyle tanınan yönetmen Zach Cregger'ın yeni korku filmi "Weapons" için başrolü kapmış durumda. Garner, filmde Josh Brolin ile başrolü paylaşacak ve çekimlerin Mayıs ortasında Atlanta'da başlaması planlanıyor.

Yönetmen Zach Cregger tarafından yazılan ve sır gibi saklanan "Weapons" senaryosu, Paul Thomas Anderson'ın 1999 yapımı "Magnolia" filmine ton olarak benzeyen, birbiriyle ilişkili çok hikayeli bir korku destanı olarak tanımlanıyor.Proje aynı zamanda "Barbarian"ın yapımcı ekibini de yeniden bir araya getiriyor. Cregger, Vertigo'dan Roy Lee, BoulderLight Pictures'dan J.D. Lifshitz ve Raphael Margules ile birlikte filmi üretiyor. Vertigo'dan Miri Yoon da yapımcılar arasında.

Julia Garner, "Ozark"taki üç kez Emmy ödülü kazanmış performansıyla dikkat çekti. "Ozark" sonrasında büyük stüdyo projelerini peş peşe sıralayan Garner, şu anda Paramount'un yakında çıkacak psikolojik gerilim filmi "Apartment 7A"nın post prodüksiyon aşamasında ve Christopher Abbott ile birlikte Leigh Whannell yönetmenliğindeki Blumhouse/Universal yapımı "Wolf Man" filminde yer alıyor. Yakın zamanda Marvel'ın "Fantastic Four" filminde Silver Surfer rolünü kaparak dikkatleri üzerine çeken Garner, bu filmde Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Joseph Quinn ve Ebon Moss-Bachrach ile birlikte rol alacak. "Fantastic Four" ise "Weapons"ın ardından Londra'da yaz sonunda çekilecek.

Kübra Karasu