sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 30 Kasım 2020

Masterchef’te Uğur Diskalifiye Edildi, İşte 29 Kasım 2020 Reyting Sonuçları!

29 Kasım Pazar günü TV8’de Masterchef Türkiye, Star TV’de Menajerimi Ara, Kanal D’de Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, Fox TV’de Öğretmen, Show TV’de Arıza, ATV’de Maria ile Mustafa en çok izlenen olmak için yarıştı.

Bu hafta da pazar akşamının zirve yapımı Masterchef oldu. Masterchef’de Uğur diskaliye edildi. 1 hafta önce Acun Ilıcalı kendi hesabından yaptığı açıklamayla diskalifiye olacağını ilan etmişti. Uğur Yılmaz Deniz gözyaşlarıyla herkesten özür diledi.

Geçen hafta başlayan Kefaret 2. bölümüyle Arıza'yı geride bırakmayı başardı. Dizinin oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur gibi sevilen oyuncular yer alıyor. 4. sırada yer alan Kefaret, Arıza ve Masterchef arasındaki haftalardır süren rekabeti bozdu. Arıza bu hafta 5. sırada yer alarak 3 sıra geriledi.

Menajerimi Ara bu hafta da Total sıralamada kendine yer bulamadı. Menajerimi Ara 2 haftadır reytinglerde düşüş tablosu çiziyor. Kefaret'in de başlamasıyla Pazar akşamının rekabetinin iyice kızışması sonucu Menajerimi Ara final yapar mı bilinmiyor. Dizi AB sıralamasında ise 4. sırada yer aldı.

Reyting konusunda eleştirilen ÇGHB 2 ise iki haftadır yükselişe geçmiş durumda. Total sıralamada yeni bölüm 6. sırada yer alırken, En İyiler bölümü de Total sıralamada 7. sırada yer aldı. AB sıralamasında da 7. sırada yer aldı.

Akıbetinin ne olacağı çok tartışılan Maria ile Mustafa geçen haftalarda Total ve AB sıralamasında kendine yer bulamıyordu. Dizi bu hafta Total'de ve AB sıralamasında 9. olarak ufak bir yükseliş gösterdi.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1MASTERCHEF TURKIYETV8
2SHOW ANA HABERSHOW TV
3GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONUFOX
4KEFARETFOX
5A.RIZASHOW TV
6COK GUZEL HAREKETLER 2KANAL D
7COK GUZEL HAREKETLER 2 EN IYILERKANAL D
8HABER ONUSHOW TV
9MARIA ILE MUSTAFAATV
10A.RIZA (OZET)SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

1MASTERCHEF TURKIYETV8
2GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONUFOX
3KEFARETFOX
4MENAJERIMI ARASTAR TV
5A.RIZASHOW TV
6MASTERCHEF TURKIYE OZETTV8
7COK GUZEL HAREKETLER 2KANAL D
8SHOW ANA HABERSHOW TV
9COK GUZEL HAREKETLER 2 EN IYILERKANAL D
10KANAL D ANA HABERKANAL D