sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 02 Aralık 2020

Masumlar Apartmanı EDHO'ya Fırsat Vermiyor, İşte 1 Aralık 2020 Reyting Sonuçları!

1 Aralık Salı akşamı Show TV’de Güldür Güldür Show, Kanal D’de Hekimoğlu, ATV’de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Fox TV’de Baraj, TV8’de MasterChef Türkiye ve TRT1’de Masumlar Apartmanı izleyiciyle buluştu.

Masumlar Apartmanı, TRT1 ekranında bu sezona adeta damgasını vuran yapım oldu. Dizinin reytingleri bir hafta olsun düşüş göstermedi. Masumlar Apartmanı, tüm kategorilerde büyük bir adım atarak, reytinglerini yine artırdı. Dizi, birincilik koltuğunu kimseye kaptırmamakta kararlı. Sosyal medyadan da büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Atv’de 6. sezonu ile yoluna devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Total'da 10 oranında reyting elde ederek, günü tüm kategorilerde ikinci sırada tamamladı. Oktay Kaynarca’nın başrolündeki dizinin gidişatı gayet iyi olsa da izleyiciler reytinglerde 1. olup olamayacağını merak ediyor.

İkinci sezona kötü bir başlangıç yapan Baraj dizisi, son haftalarda reytinglerde ciddi bir yükseliş gösteriyor. Özellikle total grubunda 6’lı reytinglere kadar çıkan dizi, hikayesinin de etkili bir şekilde devam etmesinin karşılığını almaya devam edeceğe benziyor.

Kanal D’nin önemli yapımlarından olan Hekimoğlu, ikinci sezonda düşüşe geçti. Total sıralamada yer alamayan yapım AB'de 6. oldu. Etkileyici sahneleriyle beğenilen yapımın hayranları, sosyal medyadan gün değişikliği için çağrıda bulunsa da kanalın ne yapacağı bilinmiyor.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1MASUMLAR APARTMANITRT 1
2ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZATV
3SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
4ESRA EROL'DAATV
5ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ (OZET)ATV
6BARAJFOX
7SHOW ANA HABERSHOW TV
8MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
9MASUMLAR APARTMANI (OZET)TRT 1
10MASTERCHEF TURKIYETV8

AB İLK 10 PROGRAM

1MASUMLAR APARTMANITRT 1
2ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZATV
3SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
4MASUMLAR APARTMANI (OZET)TRT 1
5GULDUR GULDUR SHOW OZETSHOW TV
6HEKIMOGLUKANAL D
7MASTERCHEF TURKIYETV8
8ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ (OZET)ATV
9SHOW ANA HABERSHOW TV
10MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV