sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 16 Ağustos 2023

Ridley Scott İmzalı "Napolyon" Filminden Tarihi Karakterin Doğum Gününe Özel Yeni Kare!

Joker filminin yıldızı Joaquin Phoenix'in başrolünde yer aldığı Napolyon filminden Napolyon Bonapart'ın doğum gününe özel yeni bir afiş yayınlandı. 

Ünlü yönetmen Ridley Scott ve Akademi Ödüllü aktör Joaquin Phoenix, bu yılın merakla beklenen filmi Napoleon ile yeniden bir araya geliyor. Napolyon Bonapart'ın doğum günüyle bağlantılı olarak filminden tamamen yeni bir görüntü Twitter üzerinden izleyiciyle buluştu. Yeni karede, savaşa atılmaya hazır bir şekilde atının üzerinde kılıcını sallayarak Napoleon olarak Joaquin Phoenix'i görüyoruz. 

Yaklaşan tarihi epik film hakkında ek detaylar henüz açıklanmadı. Ancak filmin ilk resmi fragmanından elde edilen bilgilere göre film, tarihi figürün güce yükselişini ve Vanessa Kirby tarafından canlandırılan İmparatoriçe Joséphine ile olan ilişkisini odak noktasına alacak. 

Napoleon Bonaparte'ın hayat hikayesi ilgi noktası olmaya devam ediyor. Fransız İmparatoru, yıllar boyunca (1927'den Abel Gance'ın beş saatlik sessiz filmi ve 1970'den Waterloo gibi) birçok film uyarlamasına konu oldu.

Napoleon filmi 24 Kasım'da yalnızca sinemalarda gösterime girecek.

Yeni Kare

Kübra KarasuKAPAT

KAPAT