sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 23 Mayıs 2024

Veda Partisi Filminin Afişi Yayınlandı!

Yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın, yönetmenliğini Ufuk Cebeci’nin üstlendiği komedi filmi Veda Partisi’nin afişi yayınlandı. 14 Haziran’da vizyona girecek film, iddialı oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Veda Partisi Başkanı İbrahim’in bir bekarlığa veda partisinde altüst olan hayatının anlatıldığı film, 14 Haziran’da seyirci ile buluşacak. Vahdet Erdoğan’ın yapımcılığını üstlendiği ve genel hikayesini kaleme aldığı Veda Partisi’nin yönetmen koltuğunda Ufuk Cebeci oturuyor.


Barış Başar'ın senaryosunu yazdığı Veda Partisi’nin oyuncu kadrosunda; Toygan Avanoğlu, Seda Akman, Aslı Bekiroğlu, Altan Erkekli, Goncagül Sunar, Yeşim Dalgıçer, Rüya Coriç, Hakan Bilgin, Şiva Behrouzfar, Ömer Kurt, Buket Akpunar ve Emir Sefa Yıldırım yer alıyor.

Veda Partisi Başkanı İbrahim başkanın eşinin, arkadaşı için düzenlediği bekarlığa veda partisinde yaşananların anlatıldığı hikayede, bir gecede değişen bir ailenin hayatı anlatılıyor. Eğlenceli başlayan bir bekarlığa veda partisinin ilerleyen saatlerde heyecan ve gerilim dolu bir geceye dönüşmesiyle seyirciler de kahkahalara boğulacak.

Veda Partisi, 14 Haziran'da sinemalarda!

Afiş