Bizi Takip Edin

Korku Takvimi Filmi 3 Milyon Liraya Satışta!

Film Haberleri

Korku Takvimi Filmi 3 Milyon Liraya Satışta!

Sahibinden 3 Milyon Dolar’a satılık film..

Yapımcılığını Yunus Şevik‘in üstlendiği, çekimleri tam 2 yıl süren, gerilim filmi olan Korku Takvimi‘i tam 3 Milyon Liraya satışa çıkıyor.

Birçok Film yayın sırası beklerken 27 Kasım’da vizyona girecek olan “Korku Takvimi” ismindeki sinema filmi, bir satış sitesinde 3.000.000 Liraya  alıcısını arıyor.

Yunus Şevik, namı değer Çeken Adam‘ın 2 senede hazırlayıp çekimlerini gerçekleştirdiği yapım; içinde cin hikayesi barındırmayan farklı bir Korku filmi olarak satılığa çıkarıldı.Korku türünün içinde Dram-Gerilim-Suç-Gizem gibi unsurları taşıyan”Korku Takvimi” isimli sinema filminin başrolünde Melisa Seda yer alırken Nevin Efe, Zafer Kora, Erdal, Ayna, Rumeysa Sarıarslan, Muharrem Fındıcak, Nihat Yılmaz, Oktay Uncu yapımdaki önemli karakterlere hayat verdiler.

Yönetmen Yunus Şevik‘Sektörde bu tarz durumlarda ellerinden bir şey gelmediğini, film çekmenin zorluklarını mizahi olarak vurgulamak için filmi satılığa çıkardığını, ilan açıklamasının ironi içerdiğini” ifade etti.  Satılık sinema filmi ilanı birçok kişi tarafından ilgi çekici bulununca paylaşımlarla ilgi odağı oldu. Satış ilanından sonra en çok konuşulan film olan “Korku Takvimi” türünün ilk ve tek örneği olarak vizyonda neler yapacak merak konusu oldu.

Okumaya Devam Et
Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla : Film Haberleri

En Üste