Bizi Takip Edin

Oyuncu Ufuk Bayraktar’ın Eşinden Şok İfşa

Haberler

Oyuncu Ufuk Bayraktar’ın Eşinden Şok İfşa

Oyuncu Ufuk Bayraktar’ın eşi Merve Bayraktar, kendisini aldattığını öğrendiği eşinin, başka bir kadınla olan mesajlarını ifşaladı.

Eşi Merve Bayraktar, Ufuk Bayraktar‘ın başka bir kadınla olan mesajlarını ifşa ederek, eşinin onu aldattığını herkese duyurdu. Ezel dizisinde “Ramiz Dayı” karakterinin gençliğini canlandıran Ufuk Bayraktar sosyal medya konuşmaları ile gündem oldu.Merve Bayraktar eşinin kendisini genç bir kızla aldattığını ve mahkemeye vereceğini söyledi. Eşinin kendi evinde kendi yatağında genç bir kızla aldattığını ve mesajlarını gördüğünü söyleyen Merve Bayraktar bu paylaşımları Ufuk Bayraktar’ın Twitter hesabı üzerinden yaptı. Merve Bayraktar, ihanet mesajlarının ardından eşinin kendisinden af dilediği mesajları da paylaştı.”Kendi yatağımda aldatıldım”

Pek çok projede yer almış, Ramiz Dayı’nın gençliğini canlandırarak yıldızı parlayan oyuncu Ufuku Bayraktar’ın eşini aldattığı ortaya çıkarken mesajları ise yine kendi eşi ifşa etti. “Kendi yatağımda aldatıldım” diyen Merve Bayraktar genç kızın ismini de ifşa ederken aynı zamanda oyuncu eşinin kendisinden af dilediği yazışmaları da yayınladı.

EŞİYLE AŞK DOLU PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Ufuk Bayraktar geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından eşi Merve Bayraktar ile olan fotoğrafını paylaşarak “Senden başkası gönlüme girerse, neyse imkansızı konuşmuyoruz” demişti.

 

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla : Haberler

En Üste