Bizi Takip Edin

TEŞEKKÜRLER GÜNEY KORE, TEŞEKKÜRLER CGV MARS

Haberler

TEŞEKKÜRLER GÜNEY KORE, TEŞEKKÜRLER CGV MARS

Sektörün büyük isimlerinden CGV Mars..

Türkiye’nin en önemli gazetelerinden biri olan Sabah’ta üst üste iki yazı okuduk. Öyle ki bu yazılardan biri baskıda logo üstü ana başlığa taşınmış.

Yazıyı yazan köşe yazarı şöyle demiş “ Endişelerim var” endişesi olan kişinin aslında bu gazetenin okuyucuları olması gerekiyor çünkü yazar arkadaş sanırım yazılarını son dakika yetiştirmeye çalışmış ki hiç bir araştırma yapmadan yazmış yazısını.

Demiş ki CGV Mars ortak yapımcılık yapamaz. Sinema sektörünün kıyısından geçen herkes bilir ki zaten CGV Mars hiç bir zaman hiç bir filme ortak yapımcı olmaz. CGV Mars yapımcılara avans verir ve o avansı da gişede alır.

Bu yazıyı yazmasındaki amaç neydi bizler anlamadık. Neye dikkat çekmeye çalıştı ya da birileri mi bu yazıyı yazmasını talep etti bilemiyoruz. Bildiğimiz tek şey sallantıda olan Türk Sinema sektörünün bir an önce toparlanması için herkesin birlik içerisinde olması.

 

Bizler yazar arkadaşımızın yanlış yazısına istinaden teşekkür etmek istiyoruz;

Güney Kore’li CGV Mars’ın ülkemize yatırım yapmasından dolayı CGV Mars uluslararası yöneticilerine; Bizler Türk işletmecilerin bu dönemde sinema salonlarını açmadıkları halde 7 Ağustos’ta tüm sinemalarını açan, pandemi döneminde tüm sinema işletmeleri yatıyorken insanlara sinemayı unutturmamak için bir çok proje yapan CGV Mars Türk Yöneticileri: Nurdan Horozoğlu, Ceyda Gökyıldırım, Serdar Can ve ismini bilmediğimiz tüm CGV Mars çalışanlarına teşekkür ederiz.

CGV Mars dağıtımın Türk Sinema sektörüne yaptıkları katkılar açıkça ortadadır. Her sene Türk yapımcılara filmlerini çekebilmeleri için milyonlarca liralık avans dağıtıyorlar. Üstelik Türkiye’deki sinema salonlarına baktığınız zaman 100’ün üzerinde salonu bulunan CGV Mars milyon dolarlık yatırımla birlikte binlerce insana iş istihdamı sağlıyor.

Böylesine büyük sektörde, böylesine büyük yatırım yapan markaya bu yazıdan dolayı Türk medyası adına özür borçluyuz.

Özür dileriz CGV Mars…

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla : Haberler

En Üste