Bizi Takip Edin

16 – 18 Ekim 2020 Gişe Rakamları Açıklandı!

gise-rakamlari-aciklandi

Gişe Rakamları

16 – 18 Ekim 2020 Gişe Rakamları Açıklandı!

Türkiye’nin hafta sonu izlediği filmlerin bilet satışı ve hasılat raporları açıklandı! Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz haftanın gişe rakamlarında Warner Bros Turkey’in dağıtımını üstlendiği, Christopher Nolan’ın Tenet’i 1. sırada yer alırken, Cvgmars’ın dağıtımını üstlendiği Aile Hükümeti 2. sırada yer aldı. Geçen haftanın gişe rakamlarını öğrenmek için tıklayınız. 16 Ekim Cuma günü vizyona giren 4 iddialı yapım hafta sonu gişelerinde dengeleri değiştirdi.

Christopher Nolan’ın Tenet’i geçen haftanın olduğu gibi bu haftanın da zirvesinde yer alıyor. Warner Bros’un dağıtımını üstlendiği Tenet, 173.347 tl hasılatla 1. sırada yer alırken, 2. sırada geçen hafta olduğu gibi bu hafta sonu da Türk yapımı film Aile Hükümeti yer alıyor. Cgvmars’ın dağıtımını üstlendiği Aile Hükümeti, 114.635 tl hasılatla 2. sıradaki yerini koruyor.

Bu hafta yeni vizyona giren 4 filmden 3’ü haftalık gişe rakamlarında ilk 10’a girmeyi başarıyor. 113.971 tl hasılatla listenin 3. sırasında yer alan ve bu hafta sonu vizyona giren Polaroid, CJET’in dağıtımını üstlendiği Amerikan yapımı korku filmi. Cvgmars’ın dağıtımını üstlendiği ve bu hafta sonu vizyona giren diğer yapım Alone (Tek Başına), 53.158 tl hasılatla 7. sıraya yerleşti. Yeni vizyona giren yapımlardan The Rest Of Us (Geriye Kalanlar) ise 18.506 tl hasılatla 10. sırada yer aldı.

Sevilen animasyon filmi Troller: Dünya Turu ise 100.770 tl hasılatla bu hafta da geçen haftaki gibi 4. sırada yer aldı. Troller: Dünya Turu’nu, Peninsula (Yarımada) 5. ve Scoob! 6. olarak takip etti.

İŞTE HAFTA SONUNUN GİŞE RAKAMLARI

Tablonun büyük hali için tıklayınız.

gise-rakamlari-aciklandi

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

1 Yorum
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] 16 – 18 Ekim 2020 Gişe Rakamları Açıklandı! […]

Daha Fazla : Gişe Rakamları

En Üste
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x