Bizi Takip Edin

23 – 25 Ekim 2020 Gişe Rakamları Açıklandı!

gise-rakamlari-aciklandi

Gişe Rakamları

23 – 25 Ekim 2020 Gişe Rakamları Açıklandı!

Türkiye’nin hafta sonu izlediği filmlerin bilet satışı ve hasılat raporları açıklandı! Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz haftanın gişe rakamlarında Warner Bros Turkey’in dağıtımını üstlendiği, Christopher Nolan’ın Tenet’i 1. sırada yer alırken, Cjet’in dağıtımını üstlendiği Polaroid 2. sırada yer aldı. Geçen haftanın gişe rakamlarını öğrenmek için tıklayınız. 16 Ekim Cuma günü vizyona giren 4 iddialı yapım hafta sonu gişelerinde dengeleri değiştirdi. 43. vizyon haftasının başlangıcı olan 23 Ekim tarihinde ise 3 yeni film vizyona girdi.

Unhinged (Dengesiz) vizyona girmesiyle Tenet’in haftalardır süren 1.’liğini etkisiz hale getirdi. Cvgmars’ın dağıtımını üstlendiği Unhinged 5.300 adet bilet satışıyla zirveye yerleşti. Russell Crowe, Caren Pistorius, Gabriel Bateman, Jimmi Simpson ve Austin P. McKenzie gibi sevilen isimlerin rol aldığı Unhinged, Amerikan yapımı gerilim filmi. Nolan’ın Tenet’i ise 5.160 bilet satışıyla bu hafta sonunun 2.’si oldu.

Geçen haftanın 2.’si korku filmi Polaroid 89.377 tl hasılatla 3. sırada yer aldı. Geçen haftalarda 2. sırada görmeye alıştığımız Bir Film’İn dağıtımını üstlendiği Aile Hükümeti ise 77.738 tl hasılatla 4. oldu. Yine Bir Film’in dağıttığı Yarımada ise 62.891 tl hasılatla 5. sırada yer aldı.

Bu hafta vizyona giren filmlerden Missing Link (Bay Link: Kayıp Efsane) 47.816 tl hasılatla 7. sırada yer aldı. Bu hafta vizyona giren ve Deren Talu’nun oynadığı Son Kale Hacıbey ise 21.580 tl hasılatla 10. sırada yer aldı.

Sevilen animasyon filmlerinin gişe rakamlarında düşüşü bu hafta sonu da devam etti. Troller: Dünya Turu 6. olurken, Scoob! 8. olarak hafta sonunu kapattı.

İŞTE HAFTALIK GİŞE RAKAMLARI

Tablonun büyük hali için tıklayınız.

gise-rakamlari-aciklandi

 

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

1 Yorum
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] 23 – 25 Ekim 2020 Gişe Rakamları Açıklandı! […]

Daha Fazla : Gişe Rakamları

En Üste
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x