Bizi Takip Edin

9 – 11 Ekim 2020 Gişe Rakamları Açıklandı!

gise-sonuclari-aciklandi

Gişe Rakamları

9 – 11 Ekim 2020 Gişe Rakamları Açıklandı!

Türkiye’nin hafta sonu izlediği filmlerin bilet satışı ve hasılat raporları açıklandı! Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz haftanın gişe rakamlarında Warner Bros Turkey’in dağıtımını üstlendiği, Christopher Nolan’ın Tenet’i 1. sırada yer alırken, Bir Film’in dağıtımını üstlendiği Kore yapımı korku filmi Yarımada (Peninsula) 2. sırada yer aldı. Geçen haftanın gişe rakamları için tıklayınız. Bu hafta sonu ise 6 iddialı yeni filmin vizyona girmesi sıralamada değişikliklere neden oldu.

Nolan’ın Tenet’i bu hafta da 1. sırada yer alırken, 2. sırada yeni vizyona giren Türk yapımı film yer alıyor. Cgvmars’ın dağıtımını üstlendiği Aile Hükümeti’nin başrollerinde Alper Saldıran, Aslıhan Malbora, Nail Kırmızıgül gibi sevilen isimler yer alıyor. Aile Hükümeti vizyona girdiği gibi 121.225 tl hasılatla 2. sırada yer alıyor. Tenet’i hasılatları ise bu hafta sonu 148.137 tl.

Geçen haftanın 2.’si Yarımada (Peninsula) 121.570 tl hasılatla 3. sırada yer alıyor. İlk 3 sırada yer alan yapımların hasılatları ve bilet satış rakamları birbirine çok yakın.

UIP Turkey’in dağıtımını üstlendiği sevilen animasyon filmi Troller: Dünya Turu ise 96.745 tl hasılatla 4. sırada yer alıyor. Bu hafta yeni vizyona giren Amerikan yapımı doğaüstü korku filmi Ölü Nöbeti (The Vigil) 74.875 tl hasılatla 5. sırada yer alıyor. Geçtiğimiz haftalarda ilk 5’te yer alan Warner Bros’un dağıtımını üstlendiği diğer film Scoob! ise bu hafta 6. sırada yer alıyor.

Geçen haftalarda 5,6 ve 7. sıralarda CJET’in dağıttığı filmler yer alırken bu hafta yeni vizyona girenler ile birlikte 7 ve 11. sıraları domine etti. Bu filmlerden 2 tanesi bu hafta sonu vizyona girenlerden. Merakla beklenen Johnny Depp’in başrolünde olduğu Barbarları Beklerken 58.064 tl hasılatla 7. sırada yer alırken, Ormandaki Cadı, Kulübe ve Bizim Semtin Çocukları onu takip etti. Yeni vizyona giren filmlerden biri olan Boboiboy: Macera Başlıyor ise 11. sırada yer aldı.

İŞTE HAFTA SONUNUN GİŞE RAKAMLARI

Tablonun büyük hali için tıklayınız.

gise-sonuclari-aciklandi

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

1 Yorum
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] 9 – 11 Ekim 2020 Gişe Rakamları Açıklandı! […]

Daha Fazla : Gişe Rakamları

En Üste
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x