Bizi Takip Edin

9 Kere Leyla’dan Sonra Azizler de Eleştirilerin Kurbanı Oldu!

Film Haberleri

9 Kere Leyla’dan Sonra Azizler de Eleştirilerin Kurbanı Oldu!

8 ocak 2021 tarihinde Netflix’te yayınlanan Azizler sosyal medya gündemine oturdu. Detaylar haberimizde!

8 ocak 2021 tarihinde Netflix’te yayınlanan Azizler sosyal medya gündemine oturdu. Son dönemlerde birçok yapımda yer alan Haluk Bilginer ile çocuk oyuncu çok konuşuldu.

Filmde tekdüze hayatından ve çevresindekilerden bunalan Aziz karakteri, saplanıp kaldığı kısır döngüden çıkmak adına bir oyun oynamak zorunda kalıyor ve komik, trajik bir kaçış hikayesi anlatılıyor.

Filmde Aziz karakterini son olarak Gain platformundaki 10 Bin Adım adlı yapımda da yer alan Engin Günaydın canlandırıyor. Erbil karakterine ise yine Netflix platformunda yayınlanan 9 Kere Leyla filminde de rol almış olan ünlü oyuncu Haluk Bilginer hayat veriyor. Ekranların ilgiyle izlenen ve reyting rekorları kıran dizi Kırmızı Oda’da başrol oynayan Binnur Kaya da bu filmde Kamuran karakteriyle yer alıyor. Filmde Öner Erkan Alp karakterini, İrem Sak ise Burcu karakterini canlandırıyor.

Yine Netflix platformunda yayınlanan Bir Başkadır dizisinde izleyicinin karşısına çıkan ve şu anda ekranlarda yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde rol alan Fatih Artman ise Cevdet karakterine hayat veriyor. Filmde, Gülçin Santırcıoğlu Vildan karakterini, İlker Aksum Rıza karakterini, Hülya Duyar Rüya karakterini, Helin Kandemir Cansu karakterini, Bergüzar Korel Füsun karakterini, Halit Ergenç Necati karakterini ve Netflix’in bir diğer yerli yapımı olan The Protector dizisi ve Kanal D’de yayınlanan Hekimoğlu dizisinde rol alan Okan Yalabık ise Psikolog karakterini canlandırıyor.

Caner karakterine ise Göktuğ Yıldırım hayat veriyor. Çocuk oyuncunun performansı dikkatlerden kaçmadı.

Filmi bekleyenlerin beklentisini yükselten bir diğer faktör ise filmin senaristi Bir Başkadır’ın yönetmeni Berkun Oya olmasıydı. Yönetmeni de Taylan Biraderler olunca merakla beklenen bir yapım olmuştu.

İşte Sosyalmedyada Konuşulanlar!

 

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Daha Fazla : Film Haberleri

En Üste