Bizi Takip Edin

Anıl İlter’den Hayranlarını Üzecek Açıklama: “Yeni Bir Aşk Yaşıyorum”

Oyuncu Haberleri

Anıl İlter’den Hayranlarını Üzecek Açıklama: “Yeni Bir Aşk Yaşıyorum”

Hakan Gence’nin sorularını yanıtlayan Anıl İlter, yeni bir aşka yelken açtığını ve şu sıralar evlilik fikrinden uzaklaştığını açıkladı. Yakışıklı oyuncu, hedefini hiçbir zaman ünlü olmak olarak belirlemediğini ifade ederken, “Benim için öncelik, kazanç elde etmek ve mesleğimi yapmaktı” dedi.

Sen Çal Kapımı dizisinde Engin Sezgin karakterine hayat veren Anıl İlter, bilinmeyen yönlerini Hakan Gence’ye anlattı. İlter, denize girerken ayağını taşa çarptığını bu nedenle sıkıntılı bir süreç yaşadığını açıkladı. İlter, konu hakkında, “Beşinci bölümün çekimleri sırasında talihsiz bir kaza geçirdim. Denize girerken ayağım kayaya çarptı. Şimdi daha iyiyim” ifadelerini kullandı. Anıl İlter, bir senedir bekar hayatı yaşadığını ve şu an için kalbinin boş olmadığını söylerken, evlilik kurumuna daha dikkatli bakacağını, “Aşk hayatın en önemli yerinde ve onu da yaşamak gerekiyor. Çok keskin hatlarla çizmemekle beraber, ben evlilikten uzaklaştım. Bundan sonraki süreci topuğu yere basarak yaşamak isterim ama haldır haldır tekrar o kafalara girmek zor benim için” sözleriyle anlattı.

ANIL İLTER: “ÖNCELİK PARA KAZANMAK”

Anıl İlter, ana hedefinin hiçbir zaman ünlü olmak olarak belirlemediğini, ilk amacının para kazanamak ve mesleğini yapmak olduğunu açıklarken şunları söyledi: “Benim kariyerim içerisinde ünlü olmak gibi bir çaba yoktu. Ben iş odaklı düşündüm. Ünlü olmak benim işimin bir parçası ve bunu da doğru yönetmek gerekiyor. Ancak benim için öncelik, kazanç elde etmek ve mesleğimi yapmaktı.”

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla : Oyuncu Haberleri

En Üste
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x