Bizi Takip Edin

Avatar 2’de Su Altında 7 Dakika Kalan Kate Winslet: Öleceğimi Sandım!

Haberler

Avatar 2’de Su Altında 7 Dakika Kalan Kate Winslet: Öleceğimi Sandım!

Kate Winslet, Avatar serisinin devam filmi Avatar 2’nin çekimleri esnasında 7 dakika 14 saniye nefesini tutarak Tom Cruise’un Görevimiz Tejlike rekorunu kırdı.

Yönetmenliğini James Cameron’un yaptığı, Avatar serisinin devam filmi Avatar 2’de ünlü oyuncu Kate Winslet rol alıyor. Winslet, daha önce kamera arkası fotoğraflarında su altı sahnesi çekiminde görülmüştü. Winslet, filmle ilgili verdiği bir röportajda, serbest dalış dersleri esnasında en fazla yedi dakika 14 saniye nefesini tutabildiğini söylemişti.

45 yaşındaki Oscar ödüllü İngiliz oyuncu, Avatar 2’nin çekimleri sırasında su altında yedi dakika geçirdikten sonra yeniden dışarı çıktığında öldüğünü düşündüğünü itiraf etti. Gişe rekorları kıran filmde Ronal’ı canlandıran Winslet, verdiği yeni röportajında, su tankına dalarken hiçbir şey düşünemediğini anlattı.

Ünlü oyuncu, filmdeki rolü için serbest dalış yapmayı öğrendikten sonra ne kadar tehlikeli olabileceğini bildiği halde, bu kadar uzun süre su altında kalmanın harika olduğunu söyledi.

Winslet, Observer Magazine ile yaptığı röportajda, ‘Tanrım, bu harika. Zihniniz tamamen kayboluyor. Hiçbir şey düşünemiyorsunuz, kafanızda listeler yapamıyorsunuz, sadece su altındaki baloncuklara bakıyorsunuz. Sudan çıkınca ilk sözüm ‘Öldüm mü?’ oldu. ‘Evet, öleceğimi sandım” dedi.

Ünlü oyuncu, su altında olabildiğince fazla zaman geçirmekte zorlansa da eşi Ned Rocknroll’un yardımıyla rol için serbest dalış yapmayı öğrendiğini belirtti. “Eğitim alırken yanımda biri olması lazımdı. Ned benimle çalıştı ve nefes tutmada da oldukça başarılıydı. Ama o bayıldı” diye konuştu.

Kaynak: NTV

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Daha Fazla : Haberler

En Üste