Bizi Takip Edin

Bestemsu Özdemir: “Artık Öpüşmeden Oynuyoruz”

Oyuncu Haberleri

Bestemsu Özdemir: “Artık Öpüşmeden Oynuyoruz”

Son olarak ‘Güvercin’ dizisinde rol alan Bestemsu Özdemir, pandeminin diziler üzerindeki etkileri hakkında açıklamalarda bulundu. Özdemir, sahnelerde dahi durua göre sosyal mesafe kurallarına uymaya çalıştıklarına dikkat çekerken, “Artık bazı sahneleri mesafeli oynuyoruz. Artık öpüşme sahneleri falan olmuyor” dedi.

Nişantaşı’nda görüntülenen Bestemsu Özdemir, magazin muhabirlerinin kendisine yönelttiği, “Salgın nedeniyle sette endişe duyuyor musunuz?” sorusunu da cevapladı. güzel oyuncu, “Artık bazı sahneleri mesafeli oynuyoruz. Öpüşme sahneleri falan olmuyor. Benim sağlık sıkıntım olmadığı için büyük bir korku yaşamıyorum. Hepimiz bir şekilde çalışmak zorundayız. Kolonyasız gezmiyorum, maskemi de sürekli değiştiriyorum” ifadelerini kullandı.

“EV PARTİLERİ ÇOK BENCİLCE”

 

Bestemsu Özdemir, pandemi sürecinde verilen ve halen de düzenlenmeye devam edilen ev partileri hakkında da yorumda bulundu. Özdemir söz konusu partiler hakkında, “Bencilce bir hareket. Bir sene de eğlenmeden otursak kimseye bir şey olmaz” sözlerini kullanarak düşüncelerini dile getirdi..

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla : Oyuncu Haberleri

En Üste
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x