Bizi Takip Edin

Bu Nasıl Sunucu? Zeynep Ocak Faşist Kelimesi Sert,Otoriter Anlamında Kullanmış

BARIS-FALAY'IN-ZOR-ANLARI

Oyuncu Haberleri

Bu Nasıl Sunucu? Zeynep Ocak Faşist Kelimesi Sert,Otoriter Anlamında Kullanmış

Zeynep Ocak’ın sunuculuğunu üstlendiği Youtube kanalı Kutsal Motor’da yayınlanan “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler”programında, sosyal medya gündemine bomba gibi düşen bir diyalog yaşandı.

Zeynep Ocak’ın sunuculuğunu üstlendiği Youtube kanalı Kutsal Motor’da yayınlanan “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler”programında, sosyal medya gündemine bomba gibi düşen bir diyalog yaşandı. Programının 38’inci bölümüne oyuncu Barış Falay konuk oldu. Oyuncu Falay, Ankara Üniversitesi Dil Tarhi Coğrafya Fakültesi’nde okuduğunu anlatırken sunucu Ocak  hayatını kaybeden ve aynı zamanda oyuncu Umut Karadağ’ın babası olan fakültenin hocalarından Nurhan Karadağ hakkında “gerçek bir faşist” ifadelerini kullandı.

Ocak devamında “Nurhan hoca, evlerden ırak” derken araya giren Falay, “Artık ırak Allah rahmet eylesin” dedi. Stüdyoda kahkaha sesleri duyulurken sunucu Ocak, “Fatiha’nızı esirgemeyin. Umut’cum beni izliyorsan kardeşim, neyse sen umursamazsın böyle şeyleri” dedi.

Söz konusu yayın başta Prof. Dr. Nurhan Karadağ’ın oğlu Umut Karadağ ve hocanın öğrencilerinin tepkisine neden oldu.

Açıklama da Talihsiz

Sunucu Zeynep Ocak ise kullandığı ifadeyle ilgili yaptığı açıklamada daha da şaşırttı. Yaptığı açıklamada, Nurhan hocayı tanımadığını, öğrencilerinden dinlediği kadarıyla mizacının sert, otoriter olduğunu duyduğunu ve  faşist kelimesini de sert ,otoriter anlamında kullandığını belirten sunucu, “Bu nasıl sunucu?” dedirtti.

Barış Falay ise katıldığı programdaki diyalogla ilgili sosyal medyadan kendi payına düşen tepkileri ayrıca aldı. Falay konuyla ilgili bir açıklama henüz yapmadı.

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla : Oyuncu Haberleri

En Üste
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x