Bizi Takip Edin

Burak Deniz: Şükür, Estetiğe İhtiyacım Olmadı

burak-denizden-samimi-itiraflar

Haberler

Burak Deniz: Şükür, Estetiğe İhtiyacım Olmadı

Youtube’da yayınlanan “İbrahim Selim İle Bu gece” programına konuk olan oyuncu Burak Deniz, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Deniz’in itirafları izleyicileri güldürdü.

Burak Deniz son günlerde aşk hayatındaki gelişmeler ve yeni projelerle adından sıkça söz ettiriyor. Kendisi gibi oyuncu olan Büşra Develi ile ilişkisini sonlandıran başarılı oyuncunun adı son günlerde ünlü manken Didem Soydan’la anılmaya başlandı. Didem Soydan ve Burak Deniz aşkıyla ilgili haberimizi okumak için tıklayınız.

İbrahim Selim’in programına konuk olan Burak Deniz tüm soruları büyük bir samimiyetle cevapladı. Burak Deniz’in “Birini etkilemek için yaptığın en aptalca şey ne?” sorusuna verdiği cevap ise salondaki izleyicileri kahkalara boğdu. Deniz, “İzmit’te bir gün minibüste gidiyordum. En arkada çok güzel bir kız vardı. Minibüsten inerken kıza son bir karizmatik bakış atmak istedim ve kafamı kapının üst direğine vurdum. Hiç bozuntuya vermeden yürümeye devam ettim ama canım inanılmaz yandı” ifadelerini kullandı.

İbrahim Selim’in en tuhaf buluşmasını anlatmasını istemesi üzerine Burak Deniz, “Her insanın başına gelebilecek gibiydi. Kızın başına kötü şeyler geldi. Kusmadı, daha kötüsü oldu. Konuşurken burnundan sümük çıktı. Tuvalete gitti bir daha da dönmedi” yanıtını verdi.

İbrahim Selim’in “Estetiğin var mı?” sorusuna samimi bir itiraf ile cevap veren ünlü isim, hakkında sıkça çıkan iddiaları da yalanlamış oldu. Soruya “estetiğim yok, şükür ki ihtiyacım olmadı diyelim” şeklinde yanıt veren başarılı oyuncu, ihtiyacın olsaydı yaptırır mıydın sorusuna yaptırabileceğini söyleyen Burak Deniz, bunun herkesin kendi hayatı olduğunu söyledi.

İŞTE O ANLAR

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla : Haberler

En Üste