Bizi Takip Edin

Çatı Katı Aşk Bodrum Katı Reyting!

Dizi Haberleri

Çatı Katı Aşk Bodrum Katı Reyting!

Geçtiğimiz hafta ilk kez cumartesi günü yayınlanmaya başlanan Çatı Katı Aşk reytinglerinde ciddi bir düşüş gözlendi. Star TV’de ilk bölümü ile izleyici ile buluşan “İyi Günde Kötü Günde” total reyting sıralamasında 8. olurken, yeni sezon ilk bölümüyle ekranlara gelen Zümrüdüanka kendisine 5.’likte yer buldu.

12 Eylül Cumartesi akşamı, birbirinden iddialı programlar reyting sıralamasında iyi bir yer kapabilmek adına birbirleriyle kıyasıya bir rekabet içerisine girdiler. TV 8’de MasterChef, Fox TV’de Zümrüdüanka, Show TV’de Kuzey Yıldızı İlk Aşk,TRT 1’de Kalk Gidelim isimli komedi dizisi, Star TV’de ilk bölümü ile izleyici ile buluşan “İyi Günde Kötü Günde”, Kanal D’de ise Çatı Katı Aşk ekranlara geldi.

Geçtiğimiz hafta ilk kez cumartesi akşamı yayınlanan Çatı Katı Aşk, az da olsa reyting sıralamasında yükselmişti. Son yayınlandığı perşembe günü, karşısında Masterchef dışında başka bir yapım olmayan Çatı Katı Aşk, Total reyting sıralamasında ve AB reyting sıralamasında kendisine 6. sırada yer bulmuştu. Kuzey Yıldızı İlk Aşk, MasterChef ve Kalk Gidelim gibi yapımlarla kıyasya bir reyting savaşına giren Çatı Katı Aşk, perşembe performansından daha iyi bir grafik sergilemiş, geçen hafta Total reyting sıralamasında 5. sırada yer almıştı.

Çatı Katı Aşk, dün akşam yayınlanan son bölümüyle bekleneni veremedi. Çatı Katı Aşk 12 Eylül Cumartesi akşamı, totalreyting sıralaması sonucu kendisine 9. sırada yer bulabildi. Yeni sezon ilk bölümüyle ekranlara gelen Zümrüdüanka kendisine 5. sırada yer bulurken, izleyiciler Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ı 2. sıraya taşıdı. Star TV’de ilk bölümü ile izleyici ile buluşan “İyi Günde Kötü Günde” ise total reyting sıralamasında ancak 8. olabildi.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE TV8
2 KUZEY YILDIZI ILK ASK SHOW TV
3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
4 KUZEY YILDIZI ILK ASK (OZET) SHOW TV
5 ZUMRUDUANKA FOX
6 SHOW ANA HABER SHOW TV
7 MASTERCHEF TURKIYE OZET TV8
8 IYI GUNDE KOTU GUNDE STAR TV
9 CATI KATI ASK KANAL D
10 ZUMRUDUANKA (OZET) FOX

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla : Dizi Haberleri

En Üste
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x