Bizi Takip Edin

Çok Güzel Hareketler 2’de Yolun Sonu Gözüktü

reyting-sonuclari-ne*oldu-27-eylul

Haberler

Çok Güzel Hareketler 2’de Yolun Sonu Gözüktü

27 Eylül 2020 Pazar tarihinde en çok hangi kanal ve hangi program izlendi? Masterchef Türkiye, Savaşçı, A.RIZA, Tövbeler Olsun, Çok Güzel Hareketler 2 sıralamada kaçıncı oldu…

27 Eylül 2020 reyting sonuçları açıklandı. Pazar günü izleyiciyle buluşan yayınlar en çok izlenen olmak için birbiriyle yarışırken, sonuç yine değişmedi.

Tv 8 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve ülkenin en popüler yarışma programı olan Masterchef Türkiye zirvedeki yerini aldı. Eleme günü heyecanının yaşandığı programda, programın popüler yarışmacısı Barbaros ve Celal ile birlikte son ikiye kaldı. Popüler yarışmacı Barbaros’un son ikiye kalması heyecan seviyesini arttırırken, tüm Türkiye’de TV 8 ekranlarına kilitlendi. Elenen isim ise Celal oldu.

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği sevilen dizi Savaşçı, yeni sezona başlamasının ardından yeniden ben buradayım diyerek; haftanın en çok izlenen dizisi oldu. Geçtiğimiz hafta Show Tv ekranlarının yeni dizisi A.RIZA’ya yerini kaptıran yapım; bu hafta eski günlerine dönerek ikinci sıradaki yerini aldı. A.RIZA dizisi ise en çok izlenen ikinci dizi olarak, üçüncü sıradaki yerini aldı. Her iki dizinin özet bölümü ilk 10’daki yerini alırken Savaşçı özet bölümüyle en çok izlenen de 5. olurken; A.RIZA dizisi ise özet bölümüyle reyting sıralamasında 9. oldu.

Reyting savaşlarında savaşan iki güçlü yapımın, önümüzdeki hafta reyting sonuçlarının ne olacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Tövbeler Olsun, reyting sıralamasında ilk 10’da kendine yer bulamazken; AB’de ilk 10’da kendine 9. sırada yer bulabildi. Reytinglerde istenileni karşılayamayan, dizinin akıbetinin ne olacağı ise bilinmiyor.

Çok Güzel Hareketler 2 Çakılmaya Devam Ediyor

Yılmaz Erdoğan’ın hayatının projesi olan Çok Güzel Hareketler ’in başarısını ise Çok Güzel Hareketler 2 sürdüremedi. Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan program, reyting sıralamasında ilk 10’da, onuncu sırada kendine zor da olsa yer buldu.

27-eylul-reyting-sonuclarinda-birinci-kim-oldu

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın

Daha Fazla : Haberler

En Üste