Bizi Takip Edin

Çukur Yeniden Yükselişe Geçti, İşte 22 Şubat 2021 Reyting Sonuçları!

Reytingler

Çukur Yeniden Yükselişe Geçti, İşte 22 Şubat 2021 Reyting Sonuçları!

Reyting rekabetinin dozu, Çukur’un yükselişiyle ivme kazandı. Reyting sonuçları haberimizde!

22 Şubat Pazartesi akşamı, Show TV’de Çukur, Fox TV’de Yasak Elma, TRT1’de Uyanış Büyük Selçuklu, TV8’de Survivor, Star TV’de Sefirin Kızı, ATV’de Maraşlı reyting yarışında en çok izlenen olmak için yarıştı.

TRT1’in sevilen yapımı Uyanış Büyük Selçuklu bu hafta da hem AB’de hem de total sıralamada zirvede yer aldı. Tarihi konusuyla izleyicileri büyüleyen yapım, zirveyi bırakmamakta kararlı. Uyanış Büyük Selçuklu hariç tüm diziler bu hafta ya yükseldi ya da düştü. Reytinglerde en yakın rakibine fark atan yapımın güçlü gidişatına rakipleri yetişemiyor.

Ekranların fenomen dizisi Çukur, Uyanış Büyük Selçuklu’yu geçebilecek mi diye merak ederken dizi geçen hafta birden 5. sıralara kadar geriledi. Hem Yasak Elma’nın hem de Maraşlı’nın gerisine düşen yapım bu hafta toparlayarak 2. sıradaki yerine geri dönüş yaptı. Çukur, AB sıralamasında da 3. oldu.

Yasak Elma geçen hafta hem Çukur’u hem de Maraşlı’yı gerisinde bırakmayı başarmıştı. Bu hafta Çukur’un 2. sıradaki yerine dönmesiyle Yasak Elma, gecenin en çok izlenen 3. dizisi oldu. Yasak Elma Total’de 3, AB’de 2. sırada yer aldı.

Burak Deniz ile Alina Boz ikilisini başrolde buluşturan Maraşlı’yı, izleyicilerin fazlasıyla beğendiği kısa sürede gösterdiği başarılardan belli oluyor. Fakat dizinin henüz oluşan net bir kemik kitlesi yok. Önce Yasak Elma’yı sonra Çukur’u gerisinde bırakan Maraşlı’nın bu hafta iki yapım da önüne geçti. Dizi totalde 5. sırada yer alırken AB’de 4. oldu.

Sefirin Kızı dizisinin reytingleri haftalardır düşüşte. Dizinin kaderi tamamen kanala kalmış durumda. Total sıralamada 15. sıraya kadar düşen yapım AB sıralamasında 17. sıraya kadar geriledi. Sefirin Kızı artık freni patlamış bir araba gibi. Neslihan Atagül’ün gidişi dizinin kemik kitlesinin dağılmasına neden olmuşa benziyor.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 UYANIS BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 CUKUR SHOW TV
3 YASAK ELMA FOX
4 ESRA EROL’DA ATV
5 MARASLI ATV
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
8 MARASLI (OZET) ATV
9 UYANIS BUYUK SELCUKLU (OZET) TRT 1
10 YASAK ELMA (OZET) FOX

AB İLK 10 PROGRAM

1 UYANIS BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 YASAK ELMA FOX
3 CUKUR SHOW TV
4 MARASLI ATV
5 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
6 UYANIS BUYUK SELCUKLU (OZET) TRT 1
7 YASAK ELMA (OZET) FOX
8 SURVIVOR TV8
9 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
10 MARASLI (OZET) ATV

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Daha Fazla : Reytingler

En Üste