Bizi Takip Edin

Ekim Ayının En Çok Konuşulan Oyuncuları Açıklandı, İşte Top 10!

ekim-ayi-top-10

Haberler

Ekim Ayının En Çok Konuşulan Oyuncuları Açıklandı, İşte Top 10!

Ekim ayının en çok konuşulan oyuncuları belli oldu. Detaylar haberimizde!

Medya Takip Merkezi (MTM), magazin ve sanat dünyasının Ekim ayı medya raporunu açıkladı. Raporda, magazin ve sanat camiasında ay boyunca gündemi oluşturan gelişmeler ve en çok konuşulan ünlü isimler belirlendi. İşte MTM’nin, Magazin Gazetecileri Derneği için hazırlamış olduğu araştırmasının detayları.

Magazin ve sanat dünyası, birbirinden çarpıcı gelişmelerin yaşandığı Ekim ayını geride bıraktı. Yapılan medya araştırmasına göre; geçtiğimiz aylarda yaşadığı sürpriz aşkla medyanın ilgi odağı haline gelen Cem Yılmaz, ayrılık haberleri ile Ekim ayının en popüler ismi oldu.

Bu sefer ayrılığı ile gündeme geldi!

Yaşadıkları sürpriz aşkla medyanın gündem odağı olan ve son dönemin en çok konuşulan birlikteliği haline gelen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkından kötü haber geldi. Mart ayından bu yana magazine verdikleri görüntülerle birlikteliklerini gözler önüne seren çift, yaş farkı ile de birçok olumsuz yorumun hedefi haline gelmişti.

Uzun bir süredir birlikte görüntülenemeyen çift ayrıldılar mı sorusunu akla getirdi. Ünlü komedyen, basın mensuplarının “Ayrıldınız mı?” sorusuna “Evet ayrıldık”” cevabını vermesi, gündemde şok etkisi yarattı. Ayrılığın sebebi sorulduğunda ise açıklama yapmayan Cem Yılmaz, sessizliğini korumayı tercih etti. Ayrılığın yanı sıra, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya yaptığı çağrı ile de gündeme gelen ünlü komedyen, pandemi sürecinde yoğun mesai harcayan sağlık çalışanları için bir organizasyon düzenlenmesi durumunda hiçbir ücret almayacağı kaydıyla katılmayı görev bildiğini de belirtti.

Aşk ve iş hayatı ile ay boyunca toplam 4 bin 307 habere adını yazdıran Cem Yılmaz, Ekim ayının en popüler ismi olarak magazin gündeminin zirvesine adını yazdırdı. MTM’nin aynı raporuna göre Serenay Sarıkaya ise ay boyunca toplam bin 838 haberde yer aldı.

Namal’ın acı günü…

 Özgü Namal, 7 yıldır birlikte olduğu 53 yaşındaki nefes terapisti eşi Serdar Oral’ı kaybetti. Serdar Oral, İstanbul’da evlerinde kalp krizi geçirerek yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Pandemi tedbirleri nedeniyle yaklaşık 20 kişinin katıldığı cenazeye, Özgü Namal ayakta durmakta zorlandığı için gidemedi. Namal, mezarlığa “Biricik eşim ve babamız” yazılı bir çiçek gönderdi. Oral’ın 10 yıl önce de kalp krizi geçirerek kalbinin durduğu ve yapılan müdahalenin ardından hayata döndüğü de belirtildi. Eşi Serdar Oral’ın ani vefatıyla sarsılan Özgü Namal’a, ay boyunca toplam 2 bin 449 haberde yer aldı.

Kenan İmirzalıoğlu baba oldu!

2016 yılında Cunda’da nikah masasına oturan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın ilk bebekleri Lalin geçtiğimiz günlerde doğdu. İmirzalıoğlu baba olmasını, “Sanırım ‘Hissedilmez, yaşanır’ cümlesinin tam anlam bulduğu yerdeyim… Şu ana kadar bildiğim cümlelerle bunu anlatabilmem kolay değil, tamamen yeni bir hayat başladı. Tecrübeli babalar bunun başlangıç olduğunu, ileride dozajının daha artacağını söylüyor. Bu da heyecanlı bir bekleyiş. Çok güzel hisler var, bunları anlatmak zor. Kendinizi yenilenmiş, tamamlanmış, biraz daha saflaşmış, biraz daha bütün insan evlatlarına yakınlaşmış gibi hissediyorsunuz.” cümleleriyle ifade etti. Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster’le de sık sık gündem oluyor. İmirzalıoğlu hakkında Ekim ayı boyunca 1.918 haber yapıldı.

İŞTE EKİM AYI TOP 10

ekim-ayi-top-10

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla : Haberler

En Üste