Bizi Takip Edin

Elçin Sangu ve Haluk Bilginer’in Yatak Sahnesi Olay Oldu!

elcin-sangu-ve-haluk-bilginer-olay-oldu

Film Haberleri

Elçin Sangu ve Haluk Bilginer’in Yatak Sahnesi Olay Oldu!

9 Kere Leyla’nın fragmanının yayınlanmasıyla beraber Elçin Sangu ve Haluk Bilginer’in yatak sahnesi gündem oldu. Detaylar haberimizde’

Netflix’te yayınlanacak olan 9 Kere Leyla filminin fragmanı yayınlandı. Ezel Akay’ın uzun bir aradan sonra yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu filmde Elçin Sangu ve Haluk Bilginer’in yatak sahnesi olay oldu.

Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy gibi sevilen isimlerin yer aldığı 9 Kere Leyla’nın 4 Aralık tarihinde Netflix’te izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Leyla ve Adem, yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis, Adem’in kalbini çalana kadar. Görünüşte çok zengin olan Adem’in, bütün mal varlığının yönetimi ise Leyla’nın elindedir. Nergis ile aralarındaki engelleri kaldırmak için harekete geçen Adem, Leyla’yı kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak bu girişimlerinin hepsi de başarısızlıkla sonuçlanır. Adem, sonunda Leyla’dan kesin olarak kurtulmanın en iyi yolunun onu öldürmek olduğuna karar verir. Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırmak için 9 farklı girişimde bulunur. Ancak Leyla’yı öldürmek Adem’in sandığı kadar kolay değildir.

İŞTE O FRAGMAN

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Yorum yapmak için tıklayın
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla : Film Haberleri

En Üste
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x