Bizi Takip Edin

Flaş Haber: İrem Derici, Çok Güzel Hareketler 2’nin Hangi Yıldızıyla Aşk Yaşıyor?

Haberler

Flaş Haber: İrem Derici, Çok Güzel Hareketler 2’nin Hangi Yıldızıyla Aşk Yaşıyor?

İrem Derici’nin Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusuyla aşk yaşadığı ortaya çıktı. Detaylar haberimizde!

İrem Derici’nin yeni sevgilisinin kimliğini tv100 ortaya çıkardı. 33 yaşındaki şarkıcı İrem Derici’nin Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncuları arasında yer alan 22 yaşındaki Emre Aslan ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

22 yaşındaki oyuncu Emre Aslan’ın aynı zamanda müzikle ilgilendiği de biliniyor. Aslan yakın zamanda albüm çıkarmayı planlıyor.

İREM DERİCİ VE ÇGH 2 EKİBİ ARASINDA NELER YAŞANMIŞTI?

İrem Derici geçen günlerde bir grup oyuncu arkadaşıyla Kadıköy’de kameralara takılmış, korona yasaklarına uymayan Derici’ye polis cezası kesilmişti. Ünlü popçunun “Buradaki herkes oyuncu ve hepsinin korona testi yapılıyor.” dediği isimler arasında yer alan Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Emre Aslan’la yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı.

Clubhouse’da tanışan ve Caddebostan’daki parkta ceza yediklerinde de birlikte olan ikiliden Emre Aslan’ın iki yıllık kız arkadaşından da yeni ayrıldığı belirtildi.

İrem Derici ve ÇGH2 ekibinden Cenan ve Hacı’nın Clubhouse’da yaptığı sohbette, Derici daha önce onlarda kaldığını ve koltuklarının kötü olduğunu belirterek, kimin doğum günü yakınsa onun için koltuk hediye edeceğini söylemişti. Clubhouse’da yapılan bu tarz sohbetlerle de Derici ve ÇGH2 ekibi arasında dostluk olduğu biliniyordu. Fakat İrem Derici’nin ekipten biriyle yeni bir aşka yelken açtığı yeni ortaya çıktı.

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Daha Fazla : Haberler

En Üste