Bizi Takip Edin

Gönül Dağı Zirvedeki Yerini Geri Aldı, İşte 16 Ocak 2021 Reyting Sonuçları!

Dizi Haberleri

Gönül Dağı Zirvedeki Yerini Geri Aldı, İşte 16 Ocak 2021 Reyting Sonuçları!

Gönül Dağı, Kuzey Yıldız ile zirve yarışına so vererek zirveye adını yazdırırken İbo Show üst sıralara yükseldi, Sen Çal Kapımı ise yine listede yok . İşte 16 Ocak 2021 reyting sıralaması haberimizde!

16 Ocak 2021 cumartesi akşamı Atv’de Kim Milyoner Olmak İster?, Kanal D’de Karayip Korsanları: Siyah İncinin Laneti filmi, Star Tv’de İbo Show, Foxtv’de Sen Çal Kapımı, TRT1’de Gönül Dağı, Show tv’de Kuzey Yıldızı İlk Aşk,  Tv8’de Survivor 2021 ekranlardaydı.

Haftalardır zirve yarışı yapan Gönül Dağı ile Kuzey Yıldızı’nı geçen hafta ilk bölümü yayınlanan Survivor zirveden kovmuştu. Fakat bu hafta Gönül Dağı zirvedeki yerini tekrar aldı. Kuzey Yıldızı geçen hafta başlayan düşüşe devam edip 4.sıradan 5.sıraya indi.

Dizilerin arasındaki yarış haber bültenlerine de yansıdı. haftalardır üst sıralarda Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu varken bu hafta Show Ana Haber öne geçerek dizileri de geride bıraktı ve 2.sırada yerini aldı. Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu ise 3.sıradaki yerini korudu.

Geçen haftanın şampiyonu Survivor ise 4.sırada yerini alırken listeye tutunmaya çalışan İbo Show 8.sıradan 6.sıraya yükseldi.

İlk ona bir türlü giremeyen Sen Çal Kapımı AB sıralamasında 8.sırada yer aldı.

AB ilk 10 Sıralamasında 1.sırada Gönül Dağı, 2.sırada Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu, 3.sırada ise Survivor yer aldı.

 

Avatar

Sinema Port'taki tüm içeriklerin, haberlerin eklendiği içerik yöneticisi profildir.

Daha Fazla : Dizi Haberleri

En Üste