logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Haber 17 Kasım 2023

17 Kasım 2023 Cuma Günü Vizyona Giren 5 Yeni Film: Açlık Oyunları, Meksika Açmazı...

Bugün sinemalarda 5 yeni film gösterime girdi.

1. The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes (Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı)

Tür: Macera/Aksiyon
Dağıtım Şirketi: A90 Pictures

Film, ilk filmlerde Donald Sutherland'ın canlandırdığı, distopik ülke Panem'in hükümdarı olan Başkan Snow'un gençliğini konu alacak. Tom Blyth, Rachel Zegler, Hunter Schafer gibi isimlerin başrolünü paylaştığı filmi Francis Lawrence yönetti.

2. Meksika Açmazı

Tür: Komedi
Dağıtım Şirketi: TME Films

Mesut Süre, Fazlı Polat ve İbrahim Türker'in (Anlatanadam) başrollerini paylaştığı komedi filmi, podcast formatında başlayıp 77 bölüm boyunca milyonlarca dinleyiciye ulaşan Meksika Açmazı ekibinın aldıkları bir iş teklifi üzerine Kapadokya'ya gitmesini konu alıyor. Ancak bu yolculuk onları, arkası kesilmeyen komik olayların içerisinde birbirleriyle olan ilişkilerini de sorguladıkları birçok açmaza sürükleyecek. Dostlukları aşk, para, kıskançlık ve entrikalarla sınanacak olsa da yaşadıkları olumsuz deneyimlerin üstesinden, mizahın ve neşenin gücüyle gelmeye çalışacaklar.

3. Alya

Tür: Bilim Kurgu/Aksiyon
Dağıtım Şirketi: CJ ENM

Edis Görgülü, Jandae Perçem, Hande Ataizi, Gonca Vuslateri, Beste Kökdemir, Alper Atak, Serkan Şenalp, Temmuz Gürkan Karaca gibi isimlerin başrollerini paylaştığı yapım. Hafızası silinen ve evlenmek üzere olan bir askerin yavaş yavaş geçmişini hatırlamaya başlamasıyla gerçek kimliğinin ortaya çıkmasıyla yaşananları izleyiciyle buluşturacak.

4. Birkaç Mısraymış Meğer

Tür: Dram 
Dağıtım Şirketi: CGV Mars

Birkaç Mısraymış MeğerSeyit Taha Elçi, Şermin Güven, Ahmet Fırat İçigen başrollerini paylaştığı film, geçmiş yıllarda tutkuyla birbirlerine bağlı olan iki genç insanın yaşadıklarını "Eskiden aşklar nasıl yaşanırdı?" temasıyla izleyiciyle buluşturacak.

5. Cin Gelini

Tür: Korku
Dağıtım Şirketi: MC Film

Cin Gelini, arkeoloji öğrencisi Selin ve araştırma grubunun gittikleri bir köyde başlarından geçenleri konu alıyor.

Kübra Karasu