logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 23 Haziran 2023

23 Haziran 2023 Cuma Günü Vizyona Giren 5 Yeni Film: No Hard Feelings, Tebessüm...

Bugün sinemalarda 5 yeni film gösterime girdi.

1. No Hard Feelings (Büyü de Gel)


Tür: Komedi
Dağıtım Şirketi: TME Films

Jennifer Lawrence, Andrew Barth Feldman, Matthew Broderick gibi sevilen isimlerin yer aldığı No Hard Feelings, acil bir şekilde paraya ihtiyacı olan Maddie'nin, bir ailenin üniversiteye gidecek olan asosyal oğullarını kozasından çıkaracak birini aradıklarına dair garip bir ilanı görmesi sonucu başından geçenleri izleyiciyle buluşturacak.

2. Tebessüm


Tür: Komedi/Dram
Dağıtım Şirketi: CJ ENM

Film, 35 yaşlarında bir devlet kurumunun arşiv bölümünde çalışan Mustafa’nın yaşamına odaklanıyor. Mustafa’nın iş yerinden arkadaşı Zeki, her fırsatta Mustafa’nın asık suratlılığını eleştirmektedir. Mustafa’nın imajından hoşnutsuzluğunu bilen Zeki, kendi uydurduğu bir hikayeyle Mustafa’yı etkileyerek, saçlarını sarıya boyamaya ve gülümser gözükmesi için dudak kenarını kesmeye ikna eder. Radikal bir imaj değişikliğine giden Mustafa için bundan sonra hayatında, pek de gülünecek bir şey kalmaz. Henüz yarası kabuk bile tutmamışken, babasının Denizli’ de hastaneye kaldırılıp, bacağının kesildiğini öğrenir. Kesik bacağı gömmekle vazifelendirilen sarı saçlı, yüzü yaralı Mustafa ve her şeye sinirlenip öfkelenen amcasının oğlu Mehmet, kendilerini beklenmedik hataların ve absürtlüklerin içinde bulurlar. Onur Buldu, Adem Tosun, Seda Türkmen'in başrolünde yer aldığı filmi Sezgin Cengiz ve Şiyar Gedik yönetti.

3. Adalet


Tür: Dram/Aksiyon
Dağıtım Şirketi: CGV Mars

Çağan Atakan Arslan, Ufuk Özkan, Eslem Akar gibi sevilen isimlerin başrolünde yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Özgür Bakar oturuyor. Film, yaşadığı kayıplardan sonra adaleti kendi elleriyle sağlamaya karar veren bir adamın hikayesini konu alıyor.

4. Afacanlar İş BaşındaTür: Animasyon
Dağıtım Şirketi: CJ ENM

Hollanda yapımı animasyon filmi, em kardeş hem de en yakın arkadaş olan Joey ve Anna’nın hikayesini izleyiciyle buluşturacak.

5. Haile: Bir Aile Kâbusu


Tür: Korku
Dağıtım Şirketi: CGV Mars

Alper Mestçi'nin yönettiği korku filmi, aşık olduğu kadının kendisiyle değil abisiyle evlendirilmesiyle bütün köyün sonunu getirecek olaylar silsilesini anlatıyor. 

Kübra Karasu