sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 03 Kasım 2023

3 Kasım 2023 Cuma Günü Vizyona Giren 6 Yeni Film: Atatürk 1881 - 1919, Anatomy of a Fall...

Bugün sinemalarda 6 yeni film gösterime girdi.

1. Atatürk 1881 - 1919 (1. Film)

Tür: Biyografi/Tarihi
Dağıtım Şirketi: CJ ENM

İki bölüm olarak izleyiciyle buluşacak Aras Bulut İynemli başrollü Atatürk filminin ilk kısmında, Mustafa Kemal'in milli mücadelenin lideri olmaya giden basamakları tırmandığı dönemleri izleyiciyle buluşturacak.

2. Anatomy of a Fall (Bir Düşüşün Anatomisi)

Tür: Dram/Suç
Dağıtım Şirketi: Başka Sinema

Fransa'da düzenlenen 76. Cannes Film Festivali'nde "Altın Palmiye Ödülü"nü kazanan yapım, Triet ve Arthur Harari'nin ortak yazdığı bir senaryodan Justine Triet tarafından yönetildi. Fransız yapımı filmde Sandra Hüller, kocasının ölümünde masumiyetini kanıtlamaya çalışan bir yazarı canlandırıyor. 

3. Taylor Swift: The Eras Tour

Tür: Belgesel/Müzik
Dağıtım Şirketi: CGV Mars

Film, dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift'in tüm müzik kariyerine dair bir yolculuk vadeden The Eras Tour'u sinemada izleyiciyle buluşturuyor.

4. Face to Face (Yüz Yüze)

Tür: Komedi
Dağıtım Şirketi: Derin Film

Mısır yapımı komedi filmi, evliliklerinde problem yaşayan bir çiftin, bu sorunların çözümü için aileleri olaya dahil etmesiyle yaşananları izleyiciyle buluşturacak.

5. Five Nights at Freddy's (Freddy'nin Pizza Dükkanında Beş Gece)

Tür: Korku
Dağıtım Şirketi: UIP Türkiye

Mike'ın işe başladığı Freddy Fazbear’ın Pizza Dükkanı’nda gece vardiyasında, canlanan animatronik bebeklerin psikopat katillere dönüşüp bir cinayet serisi başlatmasıyla tatlı başlayan vardiya korkunç bir hayatta kalma mücadelesine dönüşür. Film aynı isimli ünlü video oyunundan uyarlandı. 

6. Zir-i Cin 2

Tür: Korku
Dağıtım Şirketi: CJ ENM

Film, bir köyde yaşanan cin vakalarını araştırmak isteyen Tarık ile birçok cin vakasını çözmüş olan Yusuf Hoca'nın başlarından geçenleri izleyiciyle buluşturacak.

Kübra Karasu