logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Haber 02 Ekim 2021

ATV’den Şok Açıklama: ‘’Berna İçöz, Piyasayı Dolandırdı’’!

Turkuvaz Medya’ya bağlı ATV, kurumun ismini kullanarak sinema ve televizyon sektöründen para toplayan yapım şirketi hakkında suç duyurusunda bulundu.


Berna İçöz’ün sahibi olduğu Lokomotif Yapım Sanayi Tic. Ltd. Şti., ‘’ATV’de yayınlanmak üzere film yapılacağı’’ yalanı ile, sinema ve televizyon sektöründeki birçok firmadan para topladığı söylentileri yayılmıştı. Konuyu öğrenen ve geniş çaplı bir araştırma yapan ATV yönetimi, yöneticilerin isimleri kullanılarak sahte yazışmalar ve sözleşmeler gerçekleştiğini tespit etti. Bunun üzerine ATV; Berna İçöz ve sahibi olduğu Lokomotif Yapım Sanayi Tic. Ltd. Şti. hakkında suç duyurusunda bulundu.

ATV konu hakkında kamuoyuna bir duyuruda bulunarak şu ifadeleri kullandı:

"Berna İçöz'ün sahip olduğu Lokomotif Yapım Sanayi Tic. Ltd. Şti. tarafından, ATV'de yayınlanmak üzere bir televizyon filmi yapılacağı yalan bilgisi kullanılarak, sinema ve TV sektörü firmalarından ve piyasadan para toplandığını öğrenmiş bulunmaktayız. Ulaştığımız bilgilere göre, kurumumuz ve yöneticilerimizin isimleri dahi kullanılarak sahte yazışmalar ve sözleşmeler düzenlendiği tespit edilmiştir. Bu konu ile ilgili olarak, adımızı kullanıp piyasayı dolandıran Berna İçöz'ün sahip olduğu Lokomotif Yapım Sanayi Tic. Ltd. Şti. hakkında, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulmuştur. Kurumumuzun bilgisi dışında gerçekleşen bu üzücü olayla ilgili hukuki sürecin sonuna kadar takipçisi olacağımızı kamuoyuna ve ilgili taraflara önemle duyururuz. Saygılarımızla."

Suçlamalar karşısında, Berna İçöz henüz bir açıklamada bulunmayarak, sessizliğini korumaya devam ediyor.