logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 28 Haziran 2023

"Barbie" Vizyona Girmeden Devam Filmi için Görüşmeler Başladı!

Margot Robbie, gelecek Barbie filminin potansiyel bir devam filmi için görüşmelerin zaten başladığını doğruladı.

Ancak Margot Robbie yaptığı açıklamada ileriye dönük planlama konusunda temkinli olunması gerektiğini belirterek gerçekleştiremeyecekleri bir şey için plan yaparak tuzağa düşmekten endişe ettiğini belirtti. Robbie, Greta Gerwig'in meta ve öz farkındalık içeren Barbie filminde ana karakteri canlandırıyor. Film, feminenlik ve ölümlülük üzerine odaklanan bir hiciv niteliğinde ve yarım asırdan fazla bir süredir çocuklar ve yetişkinler tarafından sevilen ikonik plastik bebek figürü etrafında şekilleniyor. Beklentiler, oyuncu kadrosunun ve ekibin yeteneği ve filmin ilk görüntülerine verilen tepkiler nedeniyle oldukça büyük.

Mattel CEO'su Ynon Kreiz'e göre, Barbie sadece yeni bir serinin başlangıcı. Time Magazine ile yaptığı bir röportajda, daha fazla Barbie filmi potansiyeli hakkında heyecanını dile getirdi. Ancak Robbie temkinli davranıyor. Görüşmelere katıldığına dikkat çekerken, henüz somut planlar yapılmadığını belirtiyor. 

Film, Kate McKinnon, Issa Rae, Hari Nef, Alexandra Shipp, Emma Mackey, Dua Lipa, Ritu Arya ve diğer birçok oyuncunun Barbie'ye farklı yorumlar getirdiği dikkat çekici çeşitlilikte bir kadroya sahip. Benzer şekilde, Kingsley Ben-Adir, Simu Liu, Scott Evans, John Cena ve Ncuti Gatwa Ken'in çeşitli versiyonlarını canlandırıyor. İnsan karakterlerinde ise America Ferrera, Will Ferrell, Connor Swindells, Michael Cera, Jamie Demetriou ve Emerald Fennell yer alıyor. Heyecanı arttıran bir diğer faktör ise Helen Mirren'in filmin anlatıcısı olarak seslendirme yapması.

Barbie, 21 Temmuz 2023 tarihinde vizyona girecek.

Fragman

Kübra Karasu