logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Haber 13 Kasım 2021

Ben Stiller ve Cate Blanchett, ‘’The Champions’’ Uyarlamasında!

1960’ların ikonik dizisi, beyaz perdeye taşınıyor.

1960'ların İngiliz bilim kurgu ve casus drama dizisi The Champions'ın film uyarlamasında rol almaya hazırlanıyor. Filmin başrolündeki ikilinin ise Ben Stiller ve Cate Blanchett olacağı netleşti.

Film, üç Birleşmiş Milletler üyesini taşıyan bir uçağın Himalayalar’da düşmesinin ardından yaşananları odağına alıyor. BM üyeleri, Tibet’te gizli bir yaşam süren gelişmiş bir uygarlık tarafından kurtarılır ve onlara insanüstü fiziksel ve mental güçler bahşedilir. Üyeler gündelik yaşamlarına geri döndüklerinde kendilerine bahşedilen güçleri “Hukuk, Düzen ve Adalet Şampiyonları” olmak için kullanırlar.New Republic'ten Brian Oliver ve Bradley Fischer, Blanchett, Andrew Upton ve Dirty Films'den Coco Francini ile projeyi yürütecek. 2007'de Guillermo del Toro, Tom Cruise film stüdyosunun arkasındayken The Champions'ı United Artists ismiyle beyaz perdeye uyarlamak için görevlendirilmişti fakat proje devam etmemişti.

Filmin yönetmen koltuğunda Ben Stiller oturacak. Stiller, Zoolander 2’den sonra ilk kez bir uyarlama için yönetmen koltuğuna oturacak. Yönettiği Emmy ödüllü Escape at Dannemora dizisiyle adından övgüyle söz ettiren oyuncu Ben Stiller, 1960’lı yıllarda yayınlanmış olan The Champions dizisinin film uyarlamasını yönetecek aynı zamanda da başrolünü üstelenecek. Ben Stiller’e filmde Nightmare Alley, Don’t Look Up, Borderlands ve Tar gibi yapımlarda rol alan Cate Blanchett eşlik edecek.Stiller, "Çok uzun zamandır Cate'in büyük bir hayranıyım. Bu projenin, insanların sonunda onu bir aktris olarak ciddiye almalarına yardımcı olacağını umuyorum." diyerek esprili bir açıklama yaptı. Blanchett, şu anda Todd Field'ın yönettiği Tar filminde rol alıyor ve yakın zamanda Eli Roth'un Borderlands'indeki çalışmalarını tamamladı. Stiller, dramayı yönettikten sonra Apple+ işyeri gerilim filmi Severance'ın post prodüksiyonunda. Ayrıca, Jo Nesbo'nun bir kısa öyküsüne dayanan ve Oscar Isaac'ın başrolde yer aldığı Bag Man ve London filmlerinin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstleniyor.