logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 22 Ağustos 2023

Dave Bautista & Jason Momoa Komedi Filmiyle Bir Araya Geliyor!

Son olarak DC'nin Blue Beetle filmiyle izleyiciyle buluşan yönetmen Ángel Manuel Soto, The Wrecking Crew adlı yeni bir MGM projesine imza atmaya hazırlanıyor.

Hollywood Reporter'ın haberine göre, Dave Bautista ve Jason Momoa merakla beklenen filmin başrollerini paylaşacak. Her iki yıldız, geçen ay başlayan aktör grevi öncesinde film için görüşmelerde bulunmuştu.

The Wrecking Crew'un senaryosu, TV dizisi Warrior'ın da yaratıcısı Jonathan Tropper tarafından kaleme alındı. Tropper, yazar grevinin Haziran ayında başlamasından önce senaryoyu tamamladı ve anlaşmasını kapattı. Jason Momoa ile Frontier adlı TV dizisinde çalışan Jeffrey Fierson filmin yapımcılığını üstleniyor.

The Wrecking Crew, iki yakın arkadaşın komik hikayesi olarak tanımlanıyor, ancak film ile ilgili diğer detaylar henüz açıklanmadı. Dave Bautista son olarak Guardians of the Galaxy Vol. 3 ile izleyici karşısındaydı, Momoa ise bu yaz Fast X'in kötü karakteri olarak izleyiciyle buluştu ve Aralık ayında ise Aquaman and the Lost Kingdom ile izleyici karşısına çıkacak.

Kübra Karasu