logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Haber 08 Ocak 2022

Gal Gadot, Başrolünde Yer Alacağı ‘’Cleopatra’’ Filmiyle İlgili Detaylar Paylaştı!

Gal Gadot, canlandıracağı Cleopatra karakteri hakkında konuştu. Ünlü yıldız, Kleopatra karakterinin, sinemadaki daha önceki Kleopatra temsillerinden farklı olacağının altını çizdi.

Gal Gadot başrolünde olduğu "Cleopatra" filmi, 1963 yapımı Elizabeth Taylor ve Richard Burton'lı "Cleopatra" filminden bu yana, Mısır kraliçesini anlatan ilk büyük yapım olarak yerini alacak. 1963 tarihli film, En İyi Film dahil olmak üzere 9 dalda Oscar'a aday gösterilmiş ve 4 dalda ödülü kazanmayı başarmıştı.Yönetmen koltuğunda "The Handmaid's Tale", "The Falcon and The Winter Soldier" gibi dizilerin yönetmenliğini de üstlenmiş olan Kari Skogland oturuyor. 

Gal Gadot, InStyle dergisine verdiği röportajda kendi Kleopatra'sının, Elizabeth Taylor’dan nasıl farklılaşacağını anlattı. ‘’ Pek bir şey açıklayamam ama size söyleyebilirim ki Cleopatra hikâyesini onurlandıracağız. Yalnızca seksi ve çekici değil aynı zamanda zeki ve stratejik düşünen bir lider göreceğimizi’’ belirten Gadot, filmde "dünyanın şu anda duymaya ihtiyacı olan hikayeyi" anlatacaklarını söyledi.
Gadot sözlerine; ‘’ Tarih boyunca çekilen tüm Cleopatra filmlerini izledim ama biz dünyanın şimdi duyması gereken hikâyeyi anlatıyormuşuz gibi hissediyorum" şeklinde devam etti.

Çekimleri henüz başlamamış olan Kleopatra filminin, 2023 yılında vizyona girmesi planlanıyor.