sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 15 Kasım 2023

"Garfield" Uzun Bir Aradan Sonra Sinemalara Geri Dönüyor: Yeni Fragman Yayınlandı!

Komik kedi Garfield'ın yeni macerasını anlatacak olan The Garfield Movie'nin ilk fragmanı yayınlandı.

Pazartesi günlerinden nefret eden ikonik kedi Garfield'ı yeni filmde ünlü oyuncu Chris Pratt seslendiriyor. 1978 yılında ilk kez yayımlanan karakterler, ailece keyifle izlenecek bir hikayeyle gelecek yaz sinemalara geri dönüyor. Uzun ve karmaşık bir geliştirme sürecinin ardından Garfield, yıldız bir seslendirme kadrosuyla izleyicilerin karşısına çıkacak.

Chris Pratt'a, filmde Garfield'ın babası Vic'i seslendirecek olan "Pulp Fiction" yıldızı usta oyuncu Samuel L. Jackson, Garfield'ın sahibi Jon'u seslendirecek olan Nicholas Hoult ve henüz rolü gizemini koruyan Hannah Waddingham eşlik ediyor. "The Emperor's New Groove" ve "Chicken Little" gibi sevilen animasyon filmleriyle tanınan yönetmen Mark Dindal, klasik hikayeye kendi tarzını kattı.

Yeni filmle Garfield, uzun bir aradan sonra sinemalar geri dönmüş olacak. Son olarak 2004 yılında başlayan ve Bill Murray'in sesiyle Garfield'ı, Breckin Meyer'in ise Jon'un insan versiyonunu canlandırdığı Garfield: The Movie izleyiciyle buluşmuştu. Film, stüdyonun bir devam filmi yapmasına yetecek kadar başarılıydı ve Garfield: A Tale of Two Kitties de iki yıl sonra yayınlandı. Önümüdeki yıl yayınlanacak yeni film de, karakterin sinemadaki mirasını devam ettirerek, yeni bir izleyici kuşağının bu kötümser evcil hayvanı sevmesine olanak tanıyacak.

The Garfield Movie, 24 Mayıs 2024'te sinemalarda gösterime girecek.

Türkçe Altyazılı Fragman

Kübra Karasu