logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 22 Haziran 2023

"Hannibal"dan Mads Mikkelsen & Bryan Fuller "Dust Bunny" Set Fotoğrafında Yeniden Bir Arada!

Hannibal dizisi şimdilik bitmiş olabilir, ancak yaratıcısı Bryan Fuller ve yıldız Mads Mikkelsen yeni bir proje için yeniden bir araya geldi.

İkili, Fuller'ın yönettiği ve Mads Mikkelsen'in başrol oynadığı yeni korku filmi Dust Bunny'nin çekimine başladı. Çekimler devam ederken, Fuller geçtiğimiz günlerde kendisinin ve Mikkelsen'in sette resmen yeniden bir araya geldiği bir fotoğrafını paylaştı. Instagram gönderisinde ikiliyi kahkaha dolu bir selfie'de görüyoruz. Bu karenin ikiliyi Hannibal dönemlerinde sevmeye başlayanların kalplerini ısıtacağı kesin. 

Dust Bunny, hem Fuller hem de Mikkelsen'in başarılı olduklarını kanıtladıkları bir türü derinlemesine inceleyerek masaya ürkütücü bir hikaye getiriyor. Film, yatağının altında gizlenen tehlikeli bir canavar olduğuna ve onun ailesini yediğine inanan sekiz yaşındaki bir kızı konu alıyor. Ne yapacağından emin olamayarak, yardım için gizemli komşusuna gider. Şimdilik senaryonun diğer detayları gizli tutuluyor.

Fuller, ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesini yapmanın yanı sıra Dust Bunny için yazar ve yapımcı olarak görev yapıyor. Thunder Road'dan Basil Iwanyk ve Erica Lee de yapımcılığını üstleniyor. Film ile ilgili şirketler ise Thunder Road ve Entertainment One.

Dust Bunny'nin henüz vizyon tarihi açıklanmadı.

Instagram GönderisiKübra Karasu