logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 26 Haziran 2023

Harrison Ford'lu Yeni "Indiana Jones and the Dial of Destiny" TV Reklamı Yayınlandı!

Muhteşem yaz film sezonu başladı ve Indiana Jones and the Dial of Destiny'nin çıkışıyla izleyiciler yıllar sonra yeni bir maceraya atılacak.

Harrison Ford'un başrolünde olduğu beşinci ve son Indiana Jones macerası bu hafta sinemalarda gösterime girecek. Bu klasik aksiyon-macera serisinin tarihi finaline odaklanan Dial of Destiny'nin pazarlamasıyla film için büyük bir beklenti oluştu. Dünya genelindeki sinemaseverlerin heyecanla beklediği günler geldi çattı. Dial of Destiny için yeni bir TV spotunda, Ford ve başrol oyuncusu Phoebe Waller-Bridge, Indiana Jones'un klasik bir unsuruyla yüz yüze geliyor.

30 saniyelik teaser, çoğunlukla daha önce görülmüş Indy ve onun vaftiz kızı Helena (Waller-Bridge) tarafından, meşhur Dial of Destiny'nin yerini bulmak için bir mezar soygunculuğu yaparken ipuçları aradıkları bir mezarın görüntülerine odaklanıyor. Ancak teaser'ın sonundaki yeni sahne ana olayı oluşturuyor. Bu sahnede Indy ve Helena, duvardaki dar bir boşluktan sıkışarak geçmeye çalışıyorlar ve üzerlerine tonlarca böcek düşüyor. 

Indiana Jones serisinde yılanlar ana hayvan tercihi olsa da, her izleyicinin bildiği gibi her filmin içinde diğer korkunç yaratıkları içeren tiksindirici sahneler de yer alır. Raiders of the Lost Ark'ta yılanlar, Temple of Doom'da böcekler, Last Crusade'de fareler ve Kingdom of the Crystal Skull'da karıncalar vardı. Dial of Destiny'deki bu sahne, Temple of Doom'un tüyler ürpertici böcekleriyle bağlantılı gibi görünüyor. Görünüşe göre Indy ve Helena, yaklaşan macerada benzer bir ikilemle karşılaşacaklar. 

TV Reklamı

Kübra Karasu