logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Haber 30 Mayıs 2022

Hasan Can Kaya Başarısız Dizisinden Sonra Tavırlarıyla Tepki Çekmeye Devam Ediyor!

Programın çekimleri esnasında Hasan Can Kaya'nın tavrından rahatsız olduğu iddia edilen İbrahim Selim'in bölümü iptal ettiği iddia edildi.

İddialara göre İbrahim Selim'in programına davet edilen Hasan Can Kaya, çekim esnasında formatın aksine davranışlar sergiledi. Kendi programlarında ukala tavırları ve sürekli küfür etmesiyle dikkat çeken Kaya'nın tavrına sinirlenen İbrahim Selim'in de programı iptal ettiği öne sürüldü.

Olay yeni bölümde farklı konuğun yer alacağı paylaşıldığında anlaşıldı. Yeni bölümde farklı konuğun yer aldığını gören takipçiler sosyal medyada "Hasan Can neden yayınlanmıyor?" paylaşımları yaptı. Programın yapım ekibi, iddiayı yalanlayarak yayın iptalinin teknik bir sorundan kaynaklandığını söylese de iddialar gündeme bomba gibi düştü. Hasan Can Kaya ise sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı. 

Untitled Hasan Can Kaya Project ile Beklentinin Altında Kalacak!Aslında Ali Sunal'ın yıllarca Güldür Güldür de yaptığı seyirci sohbetleri üzerine kurduğu program ile şişirilen Hasan Can Kaya, Exxen için hazırladığı dizi projesi ile de sınıfta kaldı. Programında sadece insanlara küfür ederek güldürmeye çalışan Kaya, yine kendi üzerine kendi mizahıyla yapacağı konuşulan sinema filmiyle de beklentinin çok altında kalacak. 

Kaya "Konuşanlar" programının Youtube'dan silinerek Exxen'e alınmasıyla da oldukça tepki çekmişti. Programın da Exxen'e geçmesiyle birçok izleyiciyi kaybettiği biliniyor.