sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 25 Ekim 2023

Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin Başrollü "Çok Aşk" Filminin Gala Gösterimi Gerçekleşti!

Hasan Can Kaya'nın "Hayat kadar gerçek, hayat kadar komik ve hayat kadar duygusal" sloganıyla tanıttığı "Çok Aşk" filminin gala gösterimi dün gerçekleşti.

Bu özel gecede, filmin senaryosunu hazırlayan ve başrolde yer alan Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin'in yanı sıra filmin oyuncularından Barış Yıldız, Ege Aydan, Bahtiyar Engin, Berkan Şal, yönetmen Kıvanç Baruönü ve filmin yapımcısı Muzaffer Yıldırım gibi ekipten isimler de yer aldı. Ünlüler dünyasından Arda Turan - Aslıhan Turan, Atilla Dorsay, Cem ve Ronit Hakko, Ecem Erkek, Erol Tabanca - Rana Erkan Tabanca, İdil Fırat, Cemal Can Canseven, Didem Balçın, Kerem Ayan, Selen Uçer, Sevcan Orhan, Varol Yaşaroğlu gibi isimler de filmi izlemek üzere galaya davetli olarak katıldılar.

Hasan Can Kaya galada yaptığı konuşmada, “Uzun bir süredir filmimizin sizinle buluşmasını bekliyoruz. Galada bu gördüğüm manzara ise 'Beklediğimize değdi' dedirtti hepimize. Sizden sonra Türkiye’nin ve Avrupa’nın dört bir yanında seyircilerimiz bu filmi izleyecek. Bu seyircilerimiz ‘Çok beğendik, kendi hikâyemize benzettik, iyi ki gelmişim’ derse bu her şeye bedel. 'Çok Aşk' artık seyircimize emanet. Umuyoruz ki kalbinizde sıcacık bir hikâyeyle sinema salonundan ayrılır ve bu hikâyeyi hep hatırlarsınız" ifadelerini kullandı. Büşra Pekin ise filmde canlandırdığı 'Ayla' karakterini ve bu karakterin filmdeki yolculuğunu paylaştı: “Filmde yaşı küçük bir karakteri oynuyorum fakat yaşına göre olgun, akıllı bir karakter 'Ayla'. Üniversite çağlarında ve kolay kolay erkekler ilgisini çekmiyor. 'Coşkun’un işi de bu durumda ekstra zor hale geliyor. 'Coşkun' ne dese bir cevabı var ve bu da onu daha ulaşılmaz yapıyor. Fakat 'Coşkun’un aşkı, ilgisi onu bir zaman sonra etkisi altına alıyor. O zaman da başka engeller çıkıyor. Geri kalanı filmde.”

Film, korsan film satıcısı Coşkun’un bir yandan aşkı Ayla’nın, diğer yandan sinema tutkusunun peşinden koşmasını konu alıyor. Çok Aşk, bu cuma sinemalarda!

Fragman

Kübra Karasu