logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 28 Haziran 2023

"Indiana Jones and the Dial of Destiny"den Nostaljik Tanıtım Videosu!

Bu hafta sonunda Indiana Jones and the Dial of Destiny filmi nihayet gösterime giriyor. Harrison Ford'un Indiana Jones olarak son macerası için izleyiciler uzun bir süredir bekliyor ve sinemanın en büyük kahramanına veda etme zamanı artık geldi. Dial of Destiny'nin yeni yayınlanan tanıtım videosunda da tarihi seriye duyulan özlemi ve kutlamayı vurguluyor.

Son teaser fragmanında Disney hayranları, serinin geçmiş filmlerine yolculuğa çıkarıyor. John Williams'ın muhteşem müzikleri, Ford'un serideki en ikonik replikleri ve unutulmaz sahnelerinin ardından video Dial of Destiny'nin görüntülerine geçiyor.

Dial of Destiny, Indiana Jones'un 1969'da emekli olmak üzereyken, macera çağrısına nasıl cevap verdiğini anlatıyor. Indy için bu an, vaftiz kızı Helena'nın (Phoebe Waller-Bridge) hayatına geri dönmesi ve "Dial of Destiny"yi aramasıyla gerçekleşir. Ancak eski bir Nazi olan ve NASA bilim insanına dönüşen Voller (Mads Mikkelsen) de aynı şeyin peşindedir. Voller, Nazi'leri eski şanlarına geri döndürmek istemektedir, ancak Indiana Jones ona izin vermez.

Önceki Indiana Jones filmleri gibi bu film de aksiyon dolu bir heyecan vaat ediyor. Dial of Destiny ayrıca Indy'nin geçmişine flashbacklerle de yer verecek. Indiana Jones and the Dial of Destiny, 30 Haziran Cuma günü sinemalarda gösterime girecek.

Trailer

Kübra Karasu