sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 18 Ekim 2023

Joaquin Phoenix Başrollü "Napolyon" Filminin Afiş Seli Durmuyor: İki Yeni Afiş Daha Yayınlandı!

Ridley Scott'ın yeni tarihi destanı Napoleon'dan iki yeni afiş daha izleyiciyle buluştu.

Joaquin Phoenix'in başrolünde yer aldığı heyecanla beklenen Napolyon filmi için Hollywood Handle Twitter hesabı üzerinden iki yeni uluslararası afiş yayınlandı. İlk afiş Fransız İmparatoru'nu, tüm Avrupa'ya savaş ilan etmeye hazır bir şekilde, İngiliz ordusuna karşı büyük bir savaş alanında gösteriyor. İkinci afiş ise Napoleon'un bir süvari ordusuyla savaşa atılırken gösteriyor ve bu görüntü izleyicilere destansı savaşın ipuçlarını veriyor. Afişler, filmden beklenen nefes kesici aksiyon sahnelerinin ön izlemesini etkili bir şekilde sunuyor.

Ridley Scott (Gladyatör) büyük bütçeli tarihi epikleriyle zaten tanınan bir yönetmen ancak Napoleon filminde, liderin zirve noktası olan Waterloo Savaşı'na kadar birçok büyük ölçekli savaş sahnesini sergilemeyi planlıyor. Film, sinemada izlemeye değer bir tarihi destan vaat ederken, aynı zamanda post-revolüsyon sonrası Fransa'da iktidara yükselmesinin ardından İmparatoriçe Joséphine (Vanessa Kirby) ile olan dalgalı ilişkisine odaklanarak tarihi figürün hayatına daha derin bir bakış sunacak.

Napoleon Bonaparte'ın tarihte en tanınan figürlerden biri olması, büyük savaş sahnelerinin vaadi ve bir Akademi Ödüllü aktörün (Joaquin Phoenix/Joker) başrolde olmasıyla Napoleon, Kasım ayının sürpriz hiti olabilir. 

Napolyon, 22 Kasım'da sinemalarda! Filmin yeni afişlerine aşağıdan göz atabilirsiniz:


Kübra Karasu